Вітаємо переможців конкурсу для навчальних закладів «Назад у майбутнє: моя школа у 2033 році»

Дата: 08.09.2023 11:54

Упродовж червня 2023 року тривав конкурс для навчальних закладів «Назад у майбутнє: моя школа у 2033 році» під егідою швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у співпраці з Мінцифрою.

За умовами конкурсу будь-який навчальний заклад із переліку пілотних громад Програми EGAP міг створити відеоролик на тему «Назад у майбутнє: моя школа в 2033 році» та поборотися за сучасну STEM-лабораторію.

Головними критеріями створення відеоролику були:

• креативність;
  • співпраця всіх учасників освітнього процесу;
  • позитивний настрій;
  • мотивація та досвід закладу освіти у розвитку STEM-технологій;
  • готовність школи виділити просторе приміщення для облаштування STEM-лабораторії та провести ремонтні роботи;
  • наявність педагога/-ині, який/-а має бажання очолити лабораторію та разом із дітьми опановувати технології майбутнього;
  • впроваджені у школі е-щоденники та е-журнали.

У конкурсі, що проходив у два етапи: 1-й – відбірковий, 2-й – співбесіда з директором закладу освіти, куратором проєкту та вчителем інформатики, узяли участь понад 70 закладів освіти України.

За результатами двох етапів конкурсних випробувань Рудьківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Бобровицької міської ради визнано переможцем.

Окрім головного призу – STEM-лабораторії, яку отримають 10 шкіл-переможців, для інших 10 активних закладів організатори конкурсу приготували сучасні набори робототехніки. А фахівці EPAM Ukraine супроводжуватимуть школи у процесі навчання.

Вітаємо педагогічний та учнівський колективи Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів із перемогою в конкурсі для навчальних закладів «Назад у майбутнє: моя школа у 2033 році» та щиро бажаємо нових творчих злетів і перемог!