Святкування 1 вересня, Дня знань у закладах освіти

Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1: відбулися заходи з нагоди початку нового навчального року. Учні перших класів взяли участь у квесті «Подорож країною знань», здійснили цікаву подорож по різних шкільних осередках та отримали подарунки від депутата обласної ради Сергія Чубовського. Відбувся перший онлайн урок «Ми українці: честь і слава незламним!», головна мета якого є виховання гордості за свою незламну країну, за свій народ, який героїчно боронить свою Батьківщину. Даний захід спонукає до глибокої поваги до захисників, до збройних сил та шани до загиблих героїв України.

14:13 06.09.2022

Спільна заява МОЗ, МОН, ЮНІСЕФ та ВООЗ щодо рутинних щеплень до початку нового навчального року

Розпочався новий навчальний рік. Усі державні органи разом із партнерами посилено працювали, щоби діти могли сісти за парти або, де цього вимагає безпекова ситуація, розпочали вчитися віддалено.

11:01 02.09.2022

ВІТАННЯ!!!

Вітаємо випускників 11-х класів 2022 року, які   отримали за результатами складання національного мультипредметного тесту 200 балів:

10:02 02.09.2022

Серпневі зустрічі освітян

29 серпня 2022 року у відділі  культури та туризму Бобровицької міської ради  відбувся освітній захід «Забезпечення якісної освіти в нових реаліях». Серпневе зібрання освітян – особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов’ю до професії. Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок шкільного марафону довжиною ще в один навчальний рік.

14:03 30.08.2022