Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим 2024 роком! Різдвяні та новорічні свята – це час підведення підсумків, час нових можливостей, мрій та сподівань. Кожен з нас в ці дні чекає маленького дива, і кожен може зробити маленьке диво для ближнього. Нехай ці свята наповнять ваші серця життєдайною силою та всеперемагаючою любов’ю, принесуть в оселі родинне тепло, мир і злагоду, щедро обдарують міцним здоров’ям, добробутом та Господньою ласкою.

09:14 25.12.2023

Несу кутю на покутю

Найвеличніше християнське свято, чарівне та казкове Різдво спрадавна супроводжувалося в Україні барвистими народними обрядами та звичаями, що передаються з покоління в покоління. Сьогодні для українців Різдво набуло нового змісту. Це свято перемоги світла над темрявою війни, свято єдності попри відстані та розлуки. Різдво приносить в наші оселі сімейний затишок, добробут, радість і сподівання дива.

16:09 24.12.2023

Запрошуємо взяти участь у опитуванні!

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.

15:31 24.12.2023

Міністерство у справах ветеранів України провело Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях «United States Air Force Trials»

Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО «Ігри Інвіктус Україна», ГО «Повернись живим» та БО «Стратком Україна» і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.

15:16 24.12.2023

Для зручності та допомоги платникам податків при поданні податкової декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки Державна податкова служба України розробила відеоролик «Мобільний застосунок «Моя податкова»: подання податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка)».

14:47 24.12.2023