Підтримка ветеранів війни: від діалогу до працевлаштування

Щоб допомогти ветеранам війни адаптуватися до мирного життя, знайти роботу і побудувати кар’єру, служба зайнятості пропонує їм низку дієвих послуг та заохочує роботодавців працевлаштовувати таких громадян.

12:11 17.01.2024

Клієнти служби зайнятості допомагають ЗСУ

Бобровицька міська рада спільно з Бобровицьким відділом Ніжинської філії Чернігівського ОЦЗ організували проведення суспільно корисних робіт, у яких задіяні клієнти служби зайнятості. Безробітні плетуть маскувальні сітки, які будуть передані нашим захисникам.

11:47 17.01.2024

Головним управлінням ДПС у Чернігівській області анульовано ліцензії підприємцям, що здійснювали продаж алкогольної та тютюнової продукції неповнолітнім

Дотримання законодавства під час реалізації підакцизної продукції на постійному контролі податківців. Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Юрій Твердохліб, який закликав підприємців не ігнорувати вимоги закону щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

08:46 17.01.2024

На Чернігівщині до  місцевих бюджетів протягом 2023 року сплачено 10,3 млрд гривень податків та зборів

На Чернігівщині до місцевих бюджетів протягом 2023 року сплачено 10,3 млрд гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у 2023 році надійшло 10,3 млрд грн від сплати податків і зборів, що на 11,7 відс. більше за факт надходжень 2022 року (+1,1 млрд грн). Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 1,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад. Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Юрій Твердохліб.

08:31 17.01.2024

Щодо ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що відповідно до статей 7 та 8 Закону України від 09.11.2023 № 3460-ІХ «Про Державний бюджет України на 2024 рік» з 01.01.2024 установлено місячні розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб у сумі 3028 грн та мінімальної заробітної плати у сумі 7100 гривень.

16:58 16.01.2024

До уваги платників  плати за землю, екологічного податку,  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!

До уваги платників плати за землю, екологічного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!

Роз’яснення стосовно права на звільнення від оподаткування, передбаченого підпунктами 69.14, 69.16, 69.22 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, на території можливих бойових дій

16:56 16.01.2024

До уваги абітурієнтів!

Вирішуєш, куди вступати на навчання? Шукаєш спеціальність своєї мрії? Не проґав унікальну можливість, зроби крок назустріч омріяній професії просто зараз! Відділення поліції № 2 (м. Бобровиця) Ніжинського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області запрошує на навчання до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, та пропонує:

16:52 16.01.2024

ВИПЛАТИ ВПО У 2024 РОЦІ

Кому скасують виплати: усі, хто зареєструвався як ВПО до 1 серпня, отримуватимуть виплати лише до 1 лютого 2024 року. ВПО, які подали заяви на виплату й оформили статус після 1 серпня, отримуватимуть допомогу ще півроку.

12:20 16.01.2024