Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки на Водохреще

Дата: 06.01.2025 08:00
Кількість переглядів: 95

Цього року свято Водохреща українці відзначатимуть - 6 січня, проте правила безпеки під час занурення лишаються незмінними. Рятувальники наголошують, тривале перебування у крижаній воді призводить до переохолодження організму. Як наслідок - у людини може статися напад судоми, зупинка дихання, можлива також втрата свідомості.

Не занурюйтесь в необладнаних та не перевірених рятувальниками на безпеку дна місцях. 

Не варто занурюватися в місцях, де немає представників медичної та рятувальної служб.

Не вживайте алкоголь до і одразу після занурення.

Не дозволяйте пірнання дітей у холодну воду без нагляду батьків чи дорослих.

У жодному разі не занурюйтеся у воду різко. Уникайте великого скупчення людей біля купелі. Пам’ятайте, що охочим занурюватися варто дотримуватися черги та обережно підходити до водойм.

Рекомендований час перебування у холодній купелі становить не більше 10 секунд, а пірнати можна не більше трьох разів, - після чого потрібно перевдягнутися у сухий теплий одяг і піти у підготовлене обігріте приміщення або автомобіль, де відразу випити гарячого чаю з медом.

 

Ніжинське РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Фото без опису


« повернутися до розділу «Інформації установ, організацій»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних