Із щотижневої апаратної наради

Дата: 16.09.2024 14:38
Кількість переглядів: 153

16 вересня відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. міського голови Геннадія Іванюка. Учасники зібрання обговорили актуальні питання життєдіяльності громади, а саме:

встановлення відеокамер у громадських місцях з метою профілактики злочинності;  

максимальне охоплення громадян вразливих категорій транспортною послугою, що надається в Центрі надання соціальних послуг;

питання організації робіт з благоустрою, зокрема, ремонту доріг у населених пунктах громади та асфальтування доріжок у парку с. Кобижча й Бобровицькому ліцеї;

ремонт укриттів у Пісківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини та Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.

Особливу увагу приділено питанню здійснення контролю за дотриманням жителями громади правил вивезення сміття від домогосподарств та прибудинкових територій.

Фото без опису



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних