Дата: від до Скинути

Про введення обмежувальних заходів у закладах загальної середньої освіти підвідомчої території міської ради.

Відповідно до розпорядження міського голови від 14.02.2020 № 29 «Про введення обмежувальних заходів у закладах загальної середньої освіти підвідомчої території міської ради», у зв’язку із загостренням ситуації на грип і ГРВІ та з метою запобігання розповсюдженню захворювання, з 17 по 19 лютого 2020 року включно, призупинено освітній процес у закладах загальної середньої освіти підвідомчої території міської ради.

14:02 14.02.2020

Прямий зв'язок!

19 лютого 2020 року з 11 год. до 13 год., відбудеться прямий зв’язок населення громади з міським головою Тетяною Ковчежнюк, за телефоном 2-55-94

09:07 14.02.2020

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-а річниця виведення радянських військ з Афганістану. Шановні воїни-інтернаціоналісти, ваш звитяжний шлях – це втілення вічних ідеалів братерства, мужності та вірності присязі. У шанобі схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто загинув, з вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд.

09:00 14.02.2020

Розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства

12 лютого 2020 року розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

16:03 13.02.2020

Увага!

Шановні громадяни! У випадку виявлення незаконної рубки дерев або нелегальної обробки деревини на території Чернігівської області, просимо повідомляти правоохоронні органи за номером телефону - 102, або звертатися на гарячу лінію Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства за номерами телефонів - (0462) 676-942, 0504191554.

14:47 13.02.2020

Проведено щотижневу апаратну нараду

Заступник міського голови Лариса Петько, 12 лютого, провела щотижневу апаратна нарада з начальниками відділів та спеціалістами виконавчого апарату. На нараді було підведено підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

16:56 12.02.2020

ОФІС ПРОТИДІЇ РЕЙДЕРСТВУ: СУЧАСНИЙ ЗАХИСТ ПРАВ ВЛАСНОСТІ

Міністерство юстиції України розробило ряд механізмів, які позитивно впливають на підприємницьку діяльність та створюють надійну систему захисту бізнесу від рейдерських захоплень. Офіс протидії рейдерству – один із найуспішніших проєктів у боротьбі з рейдерством.

12:50 12.02.2020

Через українсько-російський державний кордон — за новими правилами

З 1 березня цього року українці не зможуть перетинати державний кордон з Російською Федерацією на підставі паспорта громадянина України (внутрішнього паспорту) або свідоцтва про народження для дітей. Відповідні зміни Кабмін затвердив у грудні 2019 року.

08:21 12.02.2020

Відбулося засідання позачергової двадцять восьмої сесії Бобровицької міської ради сьомого скликання

Сьогодні, у великому залі засідань адміністративної будівлі міської ради відбулося засідання позачергової двадцять восьмої сесії Бобровицької міської ради сьомого скликання під керівництвом секретаря міської ради Людмили Гринь.

16:37 11.02.2020

В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ НАБІР НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

З метою підвищення рівня зайнятості осіб з інвалідністю, залучення їх до участі у процесі інтеграції до суспільного життя, Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» започаткувало соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

14:25 11.02.2020