ОФІС ПРОТИДІЇ РЕЙДЕРСТВУ: СУЧАСНИЙ ЗАХИСТ ПРАВ ВЛАСНОСТІ

Міністерство юстиції України розробило ряд механізмів, які позитивно впливають на підприємницьку діяльність та створюють надійну систему захисту бізнесу від рейдерських захоплень. Офіс протидії рейдерству – один із найуспішніших проєктів у боротьбі з рейдерством.

12:50 12.02.2020

Через українсько-російський державний кордон — за новими правилами

З 1 березня цього року українці не зможуть перетинати державний кордон з Російською Федерацією на підставі паспорта громадянина України (внутрішнього паспорту) або свідоцтва про народження для дітей. Відповідні зміни Кабмін затвердив у грудні 2019 року.

08:21 12.02.2020

Відбулося засідання позачергової двадцять восьмої сесії Бобровицької міської ради сьомого скликання

Сьогодні, у великому залі засідань адміністративної будівлі міської ради відбулося засідання позачергової двадцять восьмої сесії Бобровицької міської ради сьомого скликання під керівництвом секретаря міської ради Людмили Гринь.

16:37 11.02.2020

В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ НАБІР НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

З метою підвищення рівня зайнятості осіб з інвалідністю, залучення їх до участі у процесі інтеграції до суспільного життя, Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» започаткувало соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

14:25 11.02.2020

100% території Чернігівської області охоплено схемою проєкту перспективного плану формування територій громад

У грудні 2019 року відповідними змінами до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» повноваження щодо формування перспективного плану повністю передані обласним державним адміністраціям.

14:20 11.02.2020

Увага! В області очікується погіршення погодних умов

За прогнозами Укргідрометцентру, 10–12 лютого на Чернігівщині очікується мокрий сніг з дощем. Це може стати причиною ускладнення ситуації на автошляхах. Водіям потрібно бути особливо уважними та обережними за кермом, обирати безпечну швидкість руху та тримати дистанцію з іншими транспортними засобами. Обов’язково знижувати швидкість перед населеними пунктами, пішохідними переходами. Недопустимі різке гальмування та ризиковані маневри. Необхідно пам’ятати: гальмівний шлях на промерзлому та мокрому покритті є тривалішим, тож можна не встигнути вчасно зупинитися.

16:44 10.02.2020

Змінено розміри штрафів та процедуру їх накладення

Законом України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» від 12.12.2019 № 378-ІХ, який набув чинності 02.02.2020, внесені зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України). Ці зміни передбачають зміну підходу до процедури накладення фінансових санкцій та зміну їх розмірів.

16:03 10.02.2020

Про зміни в порядку реабілітації дітей з інвалідністю в 2020 році

Відповідно Постанови Кабінету  Міністрів України від 27.03.2019 № 309 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю з 2019 р. запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

10:29 10.02.2020

До уваги

Про введення обмежувальних заходів у закладах загальної середньої освіти підвідомчої території міської ради

12:23 07.02.2020

Оголошення

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації інформує, що відповідно до статтей  10,  11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися на підставі дозволу, виданого суб’єкту господарювання та нагадує про своєчасність і повноту сплати екологічного податку.

10:33 07.02.2020