19 лютого - День Державного герба України

Пам'ятна дата, що нагадує про встановлення державного символу. Відзначається 19 лютого. Цього дня 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначивши його головним елементом Великого Державного герба.

08:11 19.02.2024

Оголошення про скликання 33 сесії VIII скликання.

Бобровицька міська рада повідомляє, що 22 лютого 2024 року об 11.00 годині в адмінприміщенні міської ради (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: вул. Незалежності, 46, м.Бобровиця відбудеться засідання 33 сесії Бобровицької міської ради VIII скликання. На сесію запрошуються: депутати Бобровицької міської ради, депутати обласної ради, керівники установ, організацій підвідомчої території.

08:10 19.02.2024

Спортивні новини

14 січня 2024 року в м. Носівка команда Боровицької ДЮСШ 2015 р.н. взяла участь у турнірі з футзалу. Обігравши ДЮСШ Прилуки та приватну  команду «Ніка», поступилися у півфіналі та грі за третє місце. Підсумок - 4 місце.

17:17 16.02.2024

Інформаційна довідка

Бобровицьке  відділення  ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України»  повідомляє, що  на території   Бобровицької громади станом на 16.02.2024р. радіаційний фон  становить 0,012 мр/год , що в межах значень природного фону, який притаманний для нашої місцевості.

14:09 16.02.2024

День єднання України

16 лютого в Україні святкують особливе свято – День єднання. Головна мета цього дня: показати єдність українського народу, згуртованість українців навколо національної ідеї, а також, що ми – єдиний народ і хочемо жити в мирі. У цей день на знак підтримки свята здобувачі освіти та педагоги закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради одягли синьо-жовті стрічки та з’єднали свої руки, чим підтримали дух єдності нашого народу.

13:55 16.02.2024

Нова техніка – для покращення робіт з благоустрою

У пріоритеті міської ради як засновника КП «Міськдобробут» є і залишаються питання вдосконалення матеріальної бази даного підприємства. На сесії міської ради депутати одностайно проголосували за рішення про придбання для потреб КП «Міськдобробут» нового трактора.

11:21 16.02.2024

Служба зайнятості компенсує витрати  за працевлаштування переселенців

Служба зайнятості компенсує витрати за працевлаштування переселенців

На Чернігівщині 272 переселенці отримали роботу за програмою надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці ВПО під час дії воєнного стану.  Компенсаційні виплати отримали 148 роботодавців області на загальну суму 3,4 млн грн.

10:30 16.02.2024