15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлений Указом Президента України в 2004 році та приурочений до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року. Всього після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав.

08:24 15.02.2024

STEM-лабораторія від EGAP – це можливості для розвитку сучасної освіти

У рамках участі Бобровицької громади в швейцарсько-українській Програмі EGAP «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» Рудьківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів став переможцем конкурсу «Назад у майбутнє: моя школа у 2033 році». В якості нагороди учнівський та педагогічний колективи освітнього закладу отримали STEM-лабораторію.

17:19 14.02.2024

Вагітні жінки мають отримати щеплення проти грипу

У деяких регіонах України перевищено епідпоріг захворюваності на грип. Щотижня Центр громадського здоров’я фіксує летальні випадки серед пацієнтів, яким було встановлено діагноз грип. Вони помирають від ускладнень, часто — на фоні хронічних захворювань та віку.

11:27 14.02.2024

Оголошення щодо проведення  ремонтних робіт на водогоні

Оголошення щодо проведення ремонтних робіт на водогоні

Комунальне підприємство «Міськдобробут» повідомляє, що 14 лютого 2024 року в період з 9:00 по 15:00 у зв’язку з ремонтними роботами на водогоні, тимчасово буде призупинене водопостачання на вулицях Гагаріна, Лісова, Лупицька та частково на вулиці Незалежності.

15:25 13.02.2024

Наближаємо адмінпослуги до мешканців громади

Сьогодні в макарівському сільському клубі на виїзному віддаленому робочому місці відділу ЦНАП працювали адміністратор відділу Олеся Скочій та головний спеціаліст  Валентина Ніколайчук. Опрацьовано 29 звернень мешканців с. Макарівка.

14:03 13.02.2024

9,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримали вторинну правничу допомогу в 2023 році

Близько 17% звернень до системи БПД по отримання послуг представництва інтересів у судах та допомогу із складенням документів до суду — від ВПО. Найбільше — на Дніпропетровщині, у Києві та на Харківщині.

12:26 13.02.2024

В яких банках Чернігівщини можна отримати пенсійні та соціальні виплати?

Одержувачі пенсії, житлової субсидії або пільги можуть отримувати відповідні виплати через відділення поштового зв’язку або на банківський рахунок. Отримувач виплати самостійно обирає спосіб одержання виплати, в тому числі будь-який з уповноважених банків України. Відкриття та обслуговування пенсійного рахунку в банку є безкоштовним.

12:16 13.02.2024