Дата: від до Скинути

Подати/ отримати документи без відвідування державних установ? Засобами вебпорталу ПФУ – просто!

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/ реалізована можливість без відвідування державних установ отримати онлайн довідки та іншу інформацію, передбачену функціоналом вебпорталу. Для цього потрібно авторизуватися на вебпорталі електронних послуг ПФУ за допомогою КЕП (кваліфікованого електронного підпису), “Дія.Підпис” або ID.GOV.UA. Це дозволяє громадянам не виходячи з дому отримувати електронні документи які є аналогами паперових документів.

12:14 13.02.2024

Оголошення щодо вивозу  твердих побутових відходів

Оголошення щодо вивозу твердих побутових відходів

Комунальне підприємство «Міськдобробут» повідомляє, що для максимального збереження ґрунтового покриву доріг, що не мають твердого покриття, вивіз твердих побутових відходів тимчасово буде здійснюватись тільки на дорогах з твердим покриттям.

12:05 13.02.2024

Співпрацювати зі службою зайнятості роботодавцям вигідно!

Працюючі підприємства – важлива складова економіки країни під час воєнного стану. Бо вони сумлінно сплачуючи податки, тим самим наближають Перемогу. Одне із відомих не лише на Чернігівщині, а й в Україні та далеко за її межами - АТ "Слов'янські шпалери - КФТП". Це – компанія з багаторічною історією, знаний виробник шпалер та найбільше бюджетоутворююче підприємство Корюківщини.

11:03 13.02.2024

Оголошення

Комунальне підприємство «Міськдобробут» повідомляє, що 13 лютого 2024 року в період з 9:00 по 15:00 у зв’язку з ремонтними роботами на водогоні тимчасово буде призупинено водопостачання на вулиці Чернігівська, на вулиці Маяковського та на вулиці Стадіонна.

16:19 12.02.2024

На щотижневій апаратній нараді обговорено актуальні питання

12 лютого під головуванням  першого заступника міського голови Володимира Данішевського відбулась апаратна нарада, в якій взяли участь керівники відділів, структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, а також старости Браницького, Бригинцівського та Гаврилівського старостинських округів.

16:06 12.02.2024

Обираємо модельні навчальні програми та підручники   для 7 класу Нової української школи

Обираємо модельні навчальні програми та підручники для 7 класу Нової української школи

З 12 лютого 2024 року стартував І етап конкурсного відбору підручників для 7 класу Нової української школи, що будуть видаватися за кошти державного бюджету. Цей процес потребує ретельної уваги та обґрунтованого підходу, адже від нього залежить якість та ефективність навчальних матеріалів, які отримають учні.

16:05 12.02.2024

Відбувся фестиваль-конкурс «Kozak-fest»

9 лютого в Бобровицькому міському Будинку культури відбувся регіональний фестиваль-конкурс національно-патріотичного мистецтва «Kozak-fest». Цьогоріч у фестивалі-конкурсі взяли участь конкурсанти з Бобровицької, Кіптівської, Носівської та Бахмацької територіальних громад.

15:44 12.02.2024