Дата: від до Скинути

Представники від міської ради взяли участь у дводенному семінарі щодо технічної підтримки реалізації субпроєктів Програми для відновлення України

У рамках Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні представники від Бобровицької міської ради як кінцевого бенефіціару Програми з відновлення України (ПВУ) взяли участь у семінарі «Технічна підтримка реалізації субпроєктів Програми для відновлення України» із проєктом «Будівництво очисних споруд в м. Бобровиця», який був відібраний Мінінфраструктури до реалізації за кошти Європейського інвестиційного банку.

09:06 21.09.2023

Відбулася  інформаційна  сесія   для заступників директорів з навчально-виховної  роботи  закладів освіти

Відбулася інформаційна сесія для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти

20 вересня 2023 року відбулася інформаційна  сесія  для заступників директорів з навчально-виховної  роботи  закладів освіти. У роботі сесії взяли участь Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти  Бобровицької міської ради,  та головний спеціаліст відділу освіти Олена Дурицька.  У ході зібрання було обговорено ключове питання - «Атестація педагогічних працівників: нове Положення, нові можливості». Людмила Оніщенко, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бобровицької міської ради в презентації   висвітлила зміни, які внесені до нового Положення про атестацію педагогічних працівників, вказала правову основу проведення атестації,  зупинилася на повноваженнях атестаційних комісій І та ІІ рівнів. Також  було обговорено порядок проведення атестації педагогічних працівників у закладах загальної середньої освіти, оформлення відповідної документації, вивчення професійної діяльності  педагогічних працівників та строки проведення атестації.

17:19 20.09.2023

ІНФОРМАЦІЯ Бобровицької міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою надання послуг з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 7420681

Найменування об’єкта оцінки:  земельна ділянка  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) Переможець конкурсного відбору – суб’єкт оціночної діяльності: Товариство з обмеженою відповідальністю “ЦЕНТР   НЕЗАЛЕЖНОЇ ЕКСПЕРТНОЇ ОЦІНКИ”

15:40 20.09.2023

ІНФОРМАЦІЯ Бобровицької міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою надання послуг з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель

Найменування об’єкта оцінки:  земельна ділянка  для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отримання прибутку (03.10)

15:35 20.09.2023

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує

Звертаємо увагу платників податків на зміни в розмірах штрафних (фінансових) санкцій за порушення використання РРО та/або ПРРО на період з 01 серпня 2023 року по 31 липня 2025 року, але не пізніше ніж до дати припинення або скасування воєнного стану на території України. Ці зміни введені Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затверджені Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

15:20 20.09.2023

Родинам захисників

Важливо, щоб рідні та близькі наших воїнів були впевнені у їх безпеці та не перебували в невідомості. Тому, аби уникнути зайвих хвилювань, ми підготували для вас кілька важливих порад.

14:15 19.09.2023