Дата: від до Скинути

ЗВІТ за результатами оцінки потреб Бобровицької міської територіальної громади в соціальних послугах

У відповідності до наказу Міністерства соціальної політики України від 19.04.2023 року № 130-Н, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.07.2023 року за № 1169/40225 «Про затвердження Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці/територіальної громади у соціальних послугах», з метою виявлення та аналізу потреб громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, визначення пріоритетів щодо надання соціальних послуг, рішенням виконавчого комітету Бобровицької міської ради від 05.12.2023 року № 461  створено робочу групу з питань визначення потреб населення Бобровицької міської  територіальної громади у соціальних послугах.

14:40 15.04.2024

На щотижневій апаратній нараді обговорено актуальні питання

15 квітня під головуванням в.о. міського голови Геннадія Іванюка відбулась щотижнева апаратна нарада. Керівники відділів, структурних підрозділів та комунальних установ інформували про проведену роботу.

11:40 15.04.2024

Щодо звільнення від сплати єдиного податку фізичних осіб – підприємців, мобілізованих у період дії воєнного стану

«Що необхідно зробити фізичній особі – підприємцю (далі – ФОП) – платнику єдиного податку (першої або другої групи), яка мобілізована у період дії воєнного стану в Україні та якій в інтегрованій картці платника здійснюються нарахування авансових внесків єдиного податку і надходять податкові вимоги, для скасування  контролюючим органом таких нарахованих сум з єдиного податку?»

10:29 15.04.2024

Як подати повідомлення про корупцію

Державна податкова служба України та її територіальні органи підключено до Єдиного порталу повідомлень викривачів. Єдиний портал повідомлень викривачів (далі – Портал) – це інформаційно-комунікаційна система, яка має комплексну систему захисту інформації з підтвердженою відповідністю згідно із Законом України «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах».

10:27 15.04.2024

Бюджети Чернігівщини отримали 1,7 мільярди гривень податків у березні 2024 року

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінну сплату податків у цей нелегкий для нашої країни час. Дякуємо кожному платнику, який здійснює свій внесок в економічну безпеку нашої держави, в забезпечення коштами Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.

10:25 15.04.2024

Чернігівців запрошують на військову службу за контрактом у морську піхоту

Наразі в підрозділах морської піхоти актуальними є майже сотня вакансій. Серед них як бойові, так і цивільні професії. Зокрема, потрібні стрільці, кулеметники, гранатометники, навідники, снайпери, розвідники, вогнеметники, командири різних спеціалізацій тощо. Також роботу пропонують кухарям, діловодам, бухгалтерам, медикам, електрикам, водіям, електрогазозварникам, токарям.

08:34 15.04.2024

Бобровичанин Григорій Йосипович Свиридов святкує 101-й День народження!

Він гідно прожив більш ніж століття, був свідком і учасником багатьох історичних подій, що змушували повністю міняти звичний уклад життя. Григорій Йосипович пройшов кривавими стежками Другої світової війни, захищаючи Батьківщину, потім присвятив своє життя журналістиці - працював у районній газеті, висвітлюючи новини та події Бобровиччини.

11:03 13.04.2024

Гайда до пригод у бібліотеці!

Свіжий вітер дитячої енергії оживив стіни Публічної бібліотеки, коли до неї  завітали діти з Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г. Тичини. Місце, де  література поєднується з безмежним світом дитячих фантазій, стало місцем для незабутніх моментів, наповнених захоплюючими пригодами та навчанням.

10:53 13.04.2024