Благодійна допомога освітньому закладу

Дата: 17.04.2023 08:10

Навчання впродовж життя — одна з ключових компетентностей, яка має бути сформована в учнів. Утім два роки карантинних обмежень та повномасштабна війна з майже тотальною дистанційкою оголили проблему з розвитком цієї компетентності. В народі кажуть: "Світ не без добрих людей". Завдяки таким людям, які переймаються проблемами сільських малокомплектних шкіл, що постраждали від окупації, легше відновлювати роботу.

Наприкінці березня минулого року коридори нашого освітнього закладу топтав чобіт окупанта. Незважаючи на це, наш навчальний заклад відновив повноцінне навчання з вересня поточного року. Для якісного навчання в реаліях воєнного часу потрібні сучасні технології. Ми щиро вдячні ІТ-компанії Maklai за подаровану комп’ютерну техніку.

Козацький ЗЗСО І-ІІІ ступенів