Цікаво організований літній простір для дітей та підлітків Бобровиччини

Дата: 02.08.2023 10:58

«Граючи вчимося» - такий девіз дітей та підлітків Бобровиччини був протягом чотирьох днів (з 30 липня по 01 серпня 2023 року). Пізнавальне дозвілля організували ментори програми «Спільно кемп» від UNICEF.
   Усі активності були спрямовані  на розвиток у молоді конкретних навичок, необхідних для майбутнього: творче мислення, позитивна комунікація, креативна спроможність, емоційний інтелект, уміння працювати в команді та вирішувати конфлікти.

Кожен цикл тематичних занять являв собою комбінацію теоретичних і практичних знань, на основі яких діти та підлітки створювали авторський контент.

Учасники заходів училися створювати свій особистий бренд в соціальних мережах.

На заняттях з мінної просвіти дізналися, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватися, які знаки попереджають про них та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватися у разі виявлення міни чи боєприпасів.
      На майстер-класі з театру тіней розглянули основні принципи театру анімації, збудували справжній театр тіней та планшетні ляльки до нього. Діти спробували себе у ролі акторів та зіграли свою першу виставу.

Дякуємо за цікаво організований літній простір у нашій громаді!

Чекаємо на наступну зустріч!

Відділ освіти міської ради