Державні послуги у валізці: провели конференцію для працівників ЦНАПів

Вчора відбувся захід «Нова реальність. Ефективність та перспективи розвитку мобільних рішень для надання адміністративних послуг». Його мета — знайти нові рішення, які зроблять державні послуги більш доступними для віддалених населених пунктів.

12:28 06.12.2023

Дякуємо проєкту PROSTO за можливість покращити адмінпослуги в громаді!

Бобровицька громада отримала автомобіль та інвертор від шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Виїзне обслуговування мешканців громади через Мобільний кейс у відділі ЦНАП започатковано з червня 2023 року, але для  своєчасного та якісного надання адміністративних послуг за місцем проживання мешканців не вистачало транспорту.

11:21 06.12.2023

Конференція в рамках проєкту U-LEAD у м.Київ

Начальник відділу ЦНАП Бобровицької міської ради Ольга ШИЛКО прийняла участь у Конференції «МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЛАДИ В УКРАЇНІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ТА НА ШЛЯХУ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ» в рамках проєкту U-LEAD у м.Київ!

18:29 01.12.2023

Допомога багатодітним сім'ям

Сім’ям, які виховують трьох і більше дітей, надається статус багатодітної сім’ї. Документом, що підтверджує статус багатодітної сім’ї і дітей з такої сім’ї, є відповідне посвідчення, яке дає право на отримання пільги й соціальні виплати. Куди звернутися для оформлення статусу багатодітної сім’ї?

12:40 24.11.2023