Послуги там, де ви!

Наша «Мобільна валіза» містить усе необхідне обладнання для надання адміністративних послуг на виїзді. Її можуть замовити всі, хто самостійно не можуть прийти до ЦНАПу через вік, інвалідність чи перебування у лікарні.

12:40 28.12.2023

У Бобровицькому відділі ДРАЦС відбулась нарада з адміністраторами "Центру надання адміністративних послуг"

27 грудня у Бобровицькому відділі державної реєстрації актів цивільного стану відбулась робоча нарада з адміністраторами відділу "Центр надання адміністративних послуг” з питання внесення змін до «Меморандуму про співробітництво між Бобровицькою міською радою та Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції щодо надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», які стосуються надання адміністративних послуг з питань повторної видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

11:47 28.12.2023

Компенсація за пошкоджене майно

На порталі ДІЯ нова послуга: Подання заяви про отримання виплати на відновлення житла для тих, хто постраждав від збройної агресії росії!!! ​

11:46 13.12.2023