До відома громадян

18.08.2022 р. за адресою: м.Бобровиця, вул. Лупицька,4, біля відділу ЦНАП Бобровицької міської ради буде працювати мобільний сервісний центр МВС у Чернігівській області. Прийом громадян розпочнеться об 11 годині. Запис на прийом проводиться у відділі ЦНАП за телефоном 2-51-28.

15:33 02.08.2022

Пенсійні послуги — на Гіді

Не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати пенсійні виплати. Зробити це можна, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.

08:40 02.08.2022

НАГАДУЄМО: у ЦНАП Бобровицької міської ради з 01 до 05 серпня прийматимуть документи для отримання компенсації витрат на житлово-комунальні послуги за червень.  ВАЖЛИВО: Попередньо потрібно зареєструвати у ЦНАП факт розміщення постраждалих через війну: подати заяви при заселенні, зміні кількості та виселенні.

12:35 30.07.2022

Відтепер замовити дублікат або витяг документів можна на порталі Дія

Раніше для отримання цих документів необхідно було двічі ходити у ДРАЦС. Зараз — кілька кліків на порталі Дія — і документи у вас у руках. Якщо ви загубили, втратили чи забули, скажімо, свідоцтво про шлюб під час евакуації чи переїзду, замовте його повторну видачу на порталі Дія — просто заповніть форму: https://diia.gov.ua/.../gromadyanam/dovidki-ta-vityagi

15:25 21.07.2022

До уваги власників житла, які безоплатно надали прихисток внутрішньо переміщеним особам.

НАГАДУЄМО: у ЦНАП Бобровицької міської ради з 01 до 05 липня прийматимуть документи для отримання компенсації витрат на житлово-комунальні послуги за червень.  ВАЖЛИВО: Попередньо потрібно зареєструвати у ЦНАП факт розміщення постраждалих через війну: подати заяви при заселенні, зміні кількості та виселенні.

10:23 30.06.2022

Українці, які постраждали від російської агресії, можуть отримати компенсацію від 5 000 до 30 000 євро

Для цього потрібно подати заяву до Європейського суду з прав людини протягом чотирьох місяців від моменту, коли ви постраждали від російської агресії, проте не пізніше від 16 січня 2023 року.

12:20 22.06.2022

Нова послуга на Порталі Дія– Витяг з РТГ

У Дії з'явилася можливість сформувати витяг про місце проживання з реєстру  територіальної громади, для цього вам знадобиться кваліфікований електронний підпис.

13:33 07.06.2022