ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ С. МАКАРІВКА!

13 лютого 2024 року в макарівському сільському клубі з 09-00 до 12-00 буде працювати виїзне віддалене робоче місце відділу ЦНАП.

13:05 12.02.2024

Прийом громадян спеціалістами ЦНАП в с.Петрівка

За зверненням старости Петрівського старостинського округу Миколи Малашти сьогодні на виїзному віддаленому робочому місці відділу ЦНАП в с. Петрівка працювали завідувач сектору надання адміністративних послуг з питань соціального захисту населення Надія Качур та адміністратор Інна Данєвич.

16:37 08.02.2024

До уваги громадян!

15.02.2024 р. за адресою: м.Бобровиця, вул. Лупицька 4, біля відділу ЦНАП Бобровицької міської ради буде працювати мобільний сервісний центр МВС у Чернігівській області.

14:17 07.02.2024

Прийом громадян спеціалістами ЦНАП в с.Макарівка

06 лютого 2024 року в макарівському сільському клубі на виїзному віддаленому робочому місці відділу ЦНАП працювали адміністратор відділу Наталія Задорожна та провідний спеціаліст Людмила Голуб.

15:24 06.02.2024

До відома жителів с.Макарівка!

06 лютого 2024 року в макарівському сільському клубі з 09-00 до 12-00 буде працювати виїзне віддалене робоче місце відділу ЦНАП.

13:58 05.02.2024

В Бобровицькому ЦНАПі запрацює модель надання адміністративних послуг у форматі «Виїзне віддалене робоче місце» в с. Макарівка

Сьогодні відбулась зустріч начальника ЦНАП Ольги Шилко та адміністратора ЦНАП Валентини Діденко з керівницями макарівського сільського клубу Вірою Семененко та сільської бібліотеки Іриною Шлапак щодо організаційних питань початку роботи «Виїзного віддаленого робочого місця».

14:38 02.02.2024

Давно настав час, щоб адмінпослуги отримали достойну вартість

Начальник відділу ЦНАП Бобровицької міської ради Ольга Шилко долучилася до чергового обговорення законодавчого регулювання адмінпослуг і адмінзбору в рамках заходу із серії публічних діалогів «Децентралізація на зв’язку».

15:57 01.02.2024

До уваги власників житла, які безоплатно надали прихисток внутрішньо переміщеним особам

НАГАДУЄМО: відділ ЦНАП Бобровицької міської ради з 1 по 5 лютого приймає документи для отримання компенсації витрат на житлово-комунальні послуги за СІЧЕНЬ тим, хто уже зареєстрував у ЦНАП факт розміщення постраждалих через війну.

09:48 30.01.2024

Начальник відділу ЦНАП Ольга ШИЛКО взяла участь у міжрегіональному семінарі в місті Рівному

Начальник відділу ЦНАП Бобровицької міської ради Ольга ШИЛКО взяла участь у міжрегіональному семінарі на тему: «Посилення стійкості міжрегіональних мереж ЦНАП задля розвитку та вдосконалення адміністративних послуг в умовах воєнного стану», який проходив в місті Рівному.

15:35 29.01.2024

Видача дубліката актів цивільного стану в ЦНАПі Бобровицької міської ради

Звертаємо увагу‼️ У ЦНАПі Бобровицької міської ради можна отримати послуги щодо видачі дубліката актів цивільного стану: свідоцтв про народження, шлюб, смерть, а також замовити витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян та внести зміни до актових записів цивільного стану, їх поновити та анулювати!

10:44 29.01.2024