Допомога ЗСУ

Бобровицька міська рада передала нашим Захисникам два дрони DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo with  DJI RC Pro та DJI Mavic 3T Enterpise (Termal), що придбані за кошти з місцевого бюджету.

11:01 24.07.2024

Пенсійне посвідчення втрачено: алгоритм дій для відновлення

Якщо пенсійне посвідчення втрачено, пенсіонер може отримати новий документ, звернувшись до обраного сервісного центру територіального органу Пенсійного фонду України або онлайн – через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) чи за допомогою мобільного застосунку “Пенсійний фонд”.

10:16 24.07.2024

Пенсійне забезпечення військових, яких мобілізували повторно

“Військові” пенсії призначаються та виплачуються військовослужбовцям після їх звільнення зі служби. Водночас, виплата “військових” пенсій не припиняється у разі повторного прийняття пенсіонерів з числа військовослужбовців на військову службу:

10:14 24.07.2024

Житлова субсидія призначається на послуги, підтверджені надавачами

При зверненні за призначенням житлової субсидії людина подає заяву, де зазначає набір послуг, на які домогосподарство планує отримувати житлову субсидію. На послуги, не зазначені в заяві, житлова субсидія не призначається.

10:13 24.07.2024

Екстериторіальний принцип: сучасний підхід в обслуговуванні

Пенсійний фонд України приділяє максимум уваги питанням обслуговування громадян. Переважну частину послуг люди можуть отримати дистанційно: через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України або за допомогою мобільного застосунку “Пенсійний фонд”.

10:12 24.07.2024

Пільги на житлово-комунальні послуги для військовослужбовців та членів їх сімей

Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто має таке право, які пільги передбачені та які документи для цього потрібні у матеріалі юристів системи безоплатної правничої допомоги (БПД).

10:03 24.07.2024

Із засідання виконавчого комітету

23 липня на черговому засіданні виконавчого комітету Бобровицької міської ради, що проходило під головуванням заступника міського голови Юлії Петренко, було розглянуто 54 питання.

17:03 23.07.2024

Бобровицькій громаді передано дробарки деревини

Сьогодні в.о. міського голови Геннадій Іванюк взяв участь у круглому столі Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Україні, що проходив у Києві та був присвячений темам викликів й можливостей для розвитку громад у воєнний час.

15:07 23.07.2024

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року

А це на третину більше відповідного показника минулого року, що свідчить про поступове відновлення виробничих потужностей та інфраструктури на Чернігівщині. Роботодавці мають найбільший попит на робітників фізичної праці (3,6 тис. вакансій - 73,3% або майже 3/4).

14:08 23.07.2024

Основні правила поведінки на воді

20 та 21 липня фахівці Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальну роботу на території Бобровицької громади щодо дотримання правил безпечного поводження біля води.

14:01 23.07.2024