День вишиванки

Сьогодні трудові колективи нашої громади долучилися до ідеї патріотичного свята - Дня вишиванки - та прийшли на роботу у вишитих сорочках. Ми – українці, ми хочемо жити у вільній та незалежній країні! Дякуємо нашим Захисникам за можливість жити і працювати, бажаємо міцного здоров’я, якнайшвидшої Перемоги та миру!

12:44 16.05.2024

16 травня – День вишиванки

День вишиванки був започаткований у 2006 році та відзначається щорічно в третій четвер травня. До свята може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиту сорочку. Вперше запропонувала ідею акції «Всесвітній день вишиванки» Леся Воронюк, студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

08:00 16.05.2024

Змістовною та цікавою була зустріч з Ніною Лемеш

Сьогодні з робочим візитом у Бобровицькій міській територіальній громаді побувала перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш. Вона зустрілася з в.о. міського голови Геннадієм Іванюком, депутатом Чернігівської обласної ради Сергієм Чубовським, заступником міського голови Юлією Петренко та обговорила актуальні питання життєдіяльності громади й перспективні напрямки її розвитку.

16:26 15.05.2024

Відбулась зустріч із латвійськими партнерами

З 8 по 14 травня делегація від Бобровицької громади відвідала місто-побратим Саласпілс (Латвія). Дружній візит здійснили: Юлія Петренко, заступник міського голови, Андрій Ткаченко, генеральний директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», Сергій Гавриленко, староста Озерянського старостинського округу, Олена Куриленко, головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту міської ради, Алла Коник, завідувачка економічного відділення ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України».

15:39 15.05.2024

Проведено акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

15 травня в рамках проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» до здобувачів освіти Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (директор - Сергій Баняс) завітали: Сергій Циба, заступник міського голови, Валерій Байдюк, начальник відділу соціального, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та охорони здоров’я міської ради, Світлана Орел, спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі відділу освіти Бобровицької міської ради, рятувальники Ніжинського РУ ГУ ДСНС України в Чернігівській області: головний інспектор Вадим Сльозко, провідний інспектор Ігор Проха, працівники 15 ДПРЧ м. Бобровиця, фахівці екстреної медичної допомоги Бобровицької підстанції Михайло Зазимко, Олександр Глушко, працівники Чернігівської філії ТОВ «Газорозподільчі мережі України» Сергій Потолап та Олександр Семпокрил, представники відділення поліції № 2 сержант Андрій Трейтяк, майор поліції Ігор Шаповал.

13:57 15.05.2024

Наша молодь - це наше майбутнє

Сьогодні відбулась робоча зустріч в.о.міського голови Геннадія Іванюка з Катериною Панасюк, керівником відділу соціального розвитку «Українського Аграрного Холдингу» ТОВ «Наташа-Агро». Вони відвідали Бобровицький ліцей та поспілкувалися з учнівською молоддю – переможцями ІІ етапу та учасниками районних змагань з волейболу та футзалу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

11:30 15.05.2024

Підтримайте критичну інфраструктуру Чернігівщини – сплатіть за розподіл газу наперед!

Підтримка  - те,  що допомагає Україні протистояти ворогу! Купуючи українські товари, підтримуючи ЗСУ, підставляючи плече один одному та маючи платіжну дисципліну комунальних послуг, все це допомагає нам гідно давати відсіч росіянам. Авансові платежі дозволяють інвестувати в безпеку мереж - ремонтувати, обстежувати та підтримувати їх у справному стані, а отже, і власну безпеку кожного українця та стабільність газопостачання.

08:46 15.05.2024

15 травня – День сім’ї

Міжнародний день сім’ї — це міжнародний день, що відзначається в системі Організації Об'єднаних Націй, в Україні також святкується 15 травня під назвою День сім'ї.

08:37 15.05.2024