Замовляйте паспорт у Бобровицькому ЦНАПі!!!

У ЦНАПі Бобровицької міської ради працює дві паспортні станції з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. За одне відвідування мешканці громади можуть оформити біометричні документи та зразу ж отримати актуальний витяг з Реєстру територіальної громади.

14:18 14.05.2024

Ремонт дороги

Шановні жителі громади! Сьогодні розпочато ремонт ділянки дороги в Бобровиці по вул. Чернігівська (біля Ощадбанку). На даний час перекрито рух автомобілів по цій дорозі. Орієнтовно, ремонтні роботи завершаться 16 травня.

13:03 14.05.2024

Дякуємо за можливість прикрасити наше місто!

«Квітни. Допомагай. Перемагай» - так називається ініціатива, яку реалізує Фонд  громади «Подільська громада»  за підтримки компанії Dekoplant, яка уже не перший рік  надає саджанці троянд на безоплатній основі.

10:28 14.05.2024

14 травня – День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

14 травня Україна вшановує пам’ять українців, які рятували євреїв від нацистів під час Другої світової війни. Це 2659 чоловіків та жінок, чию сміливість відзначили почесним званням Праведників народів світу. Цей день також є нагадуванням про нашу рішучість та мужність у боротьбі за свободу та життя. Геноцид, влаштований нацистським режимом, призвів до знищення третини усіх євреїв у світі та представників низки інших національностей, серед яких і українці.

09:15 14.05.2024

Кількість вакансій зростає

Про це повідомляють у обласній службі зайнятості. За словами її очільниці Людмили Ключник, у січні-квітні поточного року служба зайнятості мала 3,6 тис. пропозицій від роботодавців області (з них 2,8 тис. подані цьогоріч) - це вже на 59% більше минулорічного показника.

17:03 13.05.2024

Оголошення про скликання 35 сесії Бобровицької міської ради  VIII скликання

Оголошення про скликання 35 сесії Бобровицької міської ради VIII скликання

Бобровицька міська рада повідомляє, що 22 травня 2024 року об 11.00 годині в адмінприміщенні міської ради (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: вул. Незалежності, 46, м.Бобровиця відбудеться засідання 35 сесії Бобровицької міської ради VIII скликання. На сесію запрошуються: депутати Бобровицької міської ради, депутати обласної ради, керівники установ, організацій підвідомчої території.

16:25 13.05.2024

Як служба зайнятості допомагає жінкам знайти роботу?

Про це розповіла директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник на відкритті центру бізнес-консультування в Чернігові. За її словами, наразі на Чернігівщині на зареєстрованому ринку праці переважають жінки. Так, протягом січня-квітня 2024 року в області статус безробітного мали 7990 громадян, серед яких 6341 жінка.

15:06 13.05.2024

На щотижневій апаратній нараді обговорено актуальні питання

13 травня під головуванням в.о. міського голови Геннадія Іванюка відбулась щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники відділів, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств доповіли про проведену роботу.

12:26 13.05.2024