Дата: від до Скинути

Як записатись на проходження ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язку через вебпортал Пенсійного фонду України

Порядок встановлення територіальним органом Пенсійного фонду України особи одержувача пенсії, щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці, інших соціальних виплат шляхом відеоконференцзв’язку затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 20 листопада 2023 року за № 49-2 та зареєстрований у Міністерстві юстиції України 5 грудня 2023 року за № 2111/41167.

08:51 18.12.2023

Добровільне страхування: як «докупити» страховий стаж без відвідування державних установ?

З березня поточного року українці отримали можливість “купити“ страховий стаж собі або іншим особам без укладання паперового договору та без відвідування державних установ.

08:49 18.12.2023

Учень школи мистецтв отримав нагороду на Міжнародному конкурсі!

Вітаємо Лева Максюту, учня Бобровицької школи мистецтв класу фортепіано, із зайнятим II місцем у Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «Свято творчості»! Бажаємо срібному лауреату та його викладачу, Людмилі Епік, творчого натхнення та подальших перемог. Пишаємось вами!

08:37 18.12.2023

Представники від Бобровицької громади взяли участь у форумі

14 грудня заступник міського голови Юлія Петренко та завідувач сектору цифрової трансформації міської ради Віта Маленька взяли участь у заключному форумі за результатами конкурсу грантів «Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку» відповідно до угоди про реалізацію між Міжнародною організацією з міграції та Фондом розвитку громадських організацій «Західно-український ресурсний центр».

22:01 15.12.2023

Бобровицька громада отримає допомогу від Уряду Великої Британії

Три громади з Чернігівської області – Бобровицька, Сосницька та Михайло-Коцюбинська - пройшли конкурсний відбір Посольства Великої Британії за сприяння Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та увійшли в десятку відібраних по Україні й візьмуть участь у проєкті «Ukraine Early Recovery» («Раннє відновлення України»).

21:29 15.12.2023

Відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

У час жорстокої російсько-української війни обов’язком кожного з нас є підтримка та допомога українській армії. Тільки працюючи разом, на фронті чи в тилу, ми зможемо досягти Перемоги. Так вважає освітянська спільнота Бобровиччини. Тож 14 грудня в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 відбувся різдвяний благодійний ярмарок  «Разом до Перемоги!» на підтримку Збройних Сил України.

13:14 15.12.2023

Вивчайте сучасні технології, щоб захистити власні дані або отримати роботу мрії

Щодня мільярди пристроїв підключаються до мережі, і кожен з них потребує захисту. Навички в галузі кібербезпеки, мережевих технологій та програмування стають обов’язковими. А ще здобуті знання в цих сферах допомагають побудувати успішну кар’єру.

12:31 15.12.2023

ТОВ «Добродія Фудз» запрошує на роботу

Підприємству потрібні укладальники-пакувальники, оператор механічного подавання суміші, апаратник оброблення зерна, вантажник. Роботодавець гарантує офіційне працевлаштування та дотримання соціальних гарантій. Режим роботи – позмінний. Підприємство, що розташоване поблизу Чернігова в селищі Михайло-Коцюбинське, забезпечує розвозку працівників власним транспортом до міста та навколишніх сіл.

11:56 15.12.2023

15 грудня – День працівників суду

Шановні працівники суду! Вітаємо вас із професійним святом! Саме від вашої роботи залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження в суспільстві справедливості, адже верховенство закону і захист прав та свобод людини – це основні завдання судової системи задля розвитку України як демократичної країни.

09:31 15.12.2023