Вивчайте сучасні технології, щоб захистити власні дані або отримати роботу мрії

Дата: 15.12.2023 12:31

Щодня мільярди пристроїв підключаються до мережі, і кожен з них потребує захисту. Навички в галузі кібербезпеки, мережевих технологій та програмування стають обов’язковими. А ще здобуті знання в цих сферах допомагають побудувати успішну кар’єру.

Тож щоб допомогти українцям реалізувати власний потенціал, академія Cisco переклала українською мовою 9 освітніх курсів.

А саме: «Вступ до кібербезпеки», «Основи роботи мережі», «Мережеві пристрої та початкова конфігурація», «Безпека кінцевих пристроїв», «Захист мережі», «Управління кіберзагрозами», «Вступ до IoT та цифрової трансформації», «Основи Python», «English for IT».

Переглянути курси можна на платформі Дія.Освіта за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/korysni-posylannya...