Цифрова освіта – у бібліотеці

Продовжуєм навчання цифровій грамотності людей елегантного віку. Сьогодні на індивідуальному занятті працювали із застосунком Viber, вчились створювати та надсилати текстові і голосові повідомлення, фотографувати та робити скріншоти. Ми і надалі запрошуємо усіх бажаючих, кому небайдужий сучасний цифровий світ, на навчання до Публічної бібліотеки.

16:39 12.12.2023

Місія ПМД: Розвиток, Якість, Людиноорієнтованість

07-08 грудня 2023 року місті Києві відбулася конференція «Місія ПМД: Розвиток, Якість, Людиноорієнтованість». На запрошення Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), у конференції взяли участь представники КНП «Бобровицький ЦПМСД» Бобровицької міської ради.

16:23 12.12.2023

Урок правових знань «Закон і право: відповідальність неповнолітніх за скоєння кримінальних правопорушень»

11 грудня в рамках проведення Всеукраїнського тижня права з нагоди 75-ї річниці прийняття Загальної декларації прав людини в Бобровицькій гімназії відбувся урок правових знань для здобувачів освіти 8-9 класів з теми «Закон і право: відповідальність неповнолітніх за скоєння кримінальних правопорушень». Головні завдання уроку: сформувати в старшокласників навички правомірної поведінки, що дозволить у майбутньому уникнути ризиків скоєння злочинів та правопорушень; виховувати в них повагу до закону та прав людини; залучити до участі в цікавих правових заходах.

16:02 12.12.2023

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зимові візерунки»

09 грудня в Ніжинському міському будинку культури відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зимові візерунки». Юні танцюристи хореографічного колективу «Pas De Dans», керівник - Ірина Нестер, вибороли два призові місця: ІІ місце виборола середня група із номером «Королівський бал»; ІІІ місце посіла старша група із номером «Дух Різдва».

15:53 12.12.2023

Внутрішньо переміщені особи - пенсіонери: як пройти ідентифікацію та отримати виплати

Обов’язок періодично (кожні три або шість місяців) проходити фізичну ідентифікацію в АТ “Ощадбанк“ було визначено для осіб, які до 24.02.2022 набули статусу внутрішньо переміщеної особи (ВПО) (постанова Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 “Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам“). Водночас, в період дії карантинних заходів (з 12.03.2020 до 01.07.2023) така ідентифікація не проводилась.

08:17 12.12.2023

Оголошення про скликання 32 сесії VIII скликання

Бобровицька міська рада повідомляє, що 21 грудня 2023 року об 11.00 годині в адмінприміщенні міської ради (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: вул. Незалежності, 46, м.Бобровиця відбудеться засідання 32 сесії Бобровицької міської ради VIII скликання.  На сесію запрошуються: депутати Бобровицької міської ради, депутати обласної ради, керівники установ, організацій підвідомчої території.

16:40 11.12.2023

Нові надходження від Музею Майдану

Бобровицька публічна бібліотека звернулася до Національного музею Революції Гідності з проханням поповнити фонд бібліотеки літературою Музею Майдану, і сьогодні раді були отримати безкоштовну добірку видань про Революцію Гідності.

16:26 11.12.2023

Відбувся благодійний захід до Дня Святого Миколая

З нагоди Дня Святого Миколая у Бобровицькому міському Будинку культури відбувся благодійний дитячий захід «Миколай мандрує світом». Участь у заході взяли майже всі хореографічні колективи громади.

16:15 11.12.2023