Підписано Меморандум про співпрацю

23 січня в.о. підписано Меморандум про партнерство між Бобровицькою міською радою та Terre des Hommes-Надання допомоги дітям по всьому світу-Фонд в Україні (Швейцарія).

17:08 23.01.2024

Оголошення про проведення конкурсу з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

Оголошується конкурс по визначенню аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Бобровицької територіальної громади, окрім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів (далі – пільгове забезпечення лікарськими засобами), за умови передбачення в обласному бюджеті Чернігівської області субвенції на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для бюджету Бобровицької міської  територіальної громади.

15:23 23.01.2024

Відбувся вечір музики та поезії «Дотик душі»

19 січня поети та композитори Бобровиччини зустрілися на сцені Бобровицького міського Будинку культури, аби поділитися з глядачами власними віршами, піснями, музикою. Основна тематика творів, які звучали, - патріотична, а ще - про життя, любов, вірність та людські цінності.

15:06 23.01.2024

Чернігівська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» вітає з нагоди Дня Соборності України

День Соборності України – свято національної єдності! 22 січня ми відзначаємо особливе свято – День Соборності України! Саме цього дня, 105 років тому, було проголошено Акт Злуки двох Республік, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Соборність - це не лише про об’єднання земель, а й про згуртованість народу.

16:17 22.01.2024

Декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року

З 1 січня 2024 року розпочалася кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2023 року. Щорічне декларування доходів громадянами пов’язано з виконанням вимог Податкового кодексу України (далі – Кодекс), згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.

15:59 22.01.2024

Заходи в закладах освіти з нагоди Дня Соборності України

22 січня ми святкуємо День Соборності України – день, що символізує нашу єдність. 105 років тому українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.  Соборність означає, по-перше, об’єднання в одне державне ціле всіх земель. По-друге, – духовну консолідацію всіх громадян держави, їх згуртованість незалежно від національності. По-третє, соборність є запорукою виживання й існування нації.

15:18 22.01.2024

На щотижневій апаратній нараді обговорено актуальні питання

22 січня під головуванням в.о. міського голови Геннадія Іванюка відбулась щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники відділів, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств доповіли про проведену роботу. На нараді обговорено питання діяльності медичних та освітніх закладів; покращення якості пасажирських перевезень; надання послуг громадянам працівниками відділу ЦНАП; якісної роботи пунктів обігріву; належного забезпечення освітлення вулиць у селах.

14:09 22.01.2024

Наша єдність – наша зброя

22 січня на площі міста відбулися заходи до Дня Соборності України. До учасників зібрання звернувся в.о.міського голови Геннадій Іванюк: «Сьогодні соборність та єдність стали важливою передумовою успіху нашого спротиву російському агресору. Ми довели свою згуртованість і спільне прагнення жити у вільній державі, яка сама визначає своє майбутнє.

11:57 22.01.2024