До уваги громадян!

15.02.2024 р. за адресою: м.Бобровиця, вул. Лупицька 4, біля відділу ЦНАП Бобровицької міської ради буде працювати мобільний сервісний центр МВС у Чернігівській області.

14:17 07.02.2024

Передано допомогу для ЗСУ

Нещодавно координатор та уповноважена особа від міської ради з питань надання допомоги ЗСУ Микола Малашта відвідав шість військових підрозділів на Донеччині, де служать наші Герої-земляки, та доставив їм вантаж із усім необхідним.

10:27 07.02.2024

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі до Міжнародного дня рідної мови

Національним Фестивалем «Код Нації» спільно з проєктом «ПроМову» оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого.

10:24 07.02.2024

Бобровицькі медики допомагають колегам в ЗСУ

Медична рота 143 окремої стрілецької бригади щиро дякує колективам КНП «Бобровицька опорна лікарня» та «Бобровицький ЦПМСД» Бобровицької міської ради за постійну підтримку та допомогу нашому підрозділу.

09:39 07.02.2024

Як захистити дитину від ротавірусної інфекції

В одному з одеських дитячих садочків зафіксували спалах ротавірусної інфекції. Ротавірус — це найбільш часта причина тяжкої діареї, нерідко смертельної, особливо у немовлят і маленьких дітей. Майже кожна дитина у світі до 5 років заражається ротавірусом принаймні один раз. Нерідко маленькі хворі при цьому потребують госпіталізації. Тож ми нагадуємо про те, як батьки можуть захистити від цього малечу.

09:37 07.02.2024

Юридична допомога родинам полонених та зниклих безвісти: як і де отримати безоплатно

Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги. Юристи можуть допомогти звернутися до установ, що займаються пошуком чи обміном, а також щодо встановлення відповідного статусу члена родини зниклого/полоненого, отримання виплат та інших питань.

08:51 07.02.2024

Субсидія та пільга: що спільного та в чому різниця?

Спільним є те, що це допомога, яка надається державою на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Однак, житлова субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг та пільга на оплату житлово-комунальних послуг – це два різних види виплат.

08:47 07.02.2024