Виїзний семінар учителів хімії

У Музеї води міста Києва нещодавно відбувся семінар учителів хімії з проблеми «Формування життєвих компетентностей особистості під час вивчення хімії».

10:25 20.02.2020

Різдвяна зустріч з педагогами початкових класів

10 січня 2020 року на базі Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді відбулася Різдвяна зустріч з педагогами початкових класів області, які успішно пройшли сертифікацію (зовнішнє оцінювання професійної компетентності) та з експертами, які вивчали практичний досвід учасників сертифікації 2019 року.

10:23 20.02.2020

Новорічне свято для обдарованих дітей під патронатом голови Бобровицької РДА

10 січня 2020 року в районному Будинку культури відбулося свято Новорічної ялинки для обдарованих дітей під патронатом голови Бобровицької районної державної адміністрації Василя Кучерини.

10:19 20.02.2020