Тиждень математичних наук
Математика, інформатика та фізика – це науки, які виховують економічно грамотну молодь із активною життєвою позицією та знанням інформаційно-комунікаційних технологій, здатну творчо, критично та логічно мислити. Тому в Бобровицькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 значна увага приділяється вивченню цих предметів. Нестандартні форми проведення уроків та позакласних заходів надихають здобувачів освіти на самовираження та самостійно-пошукову роботу. Із огляду на це, у рамках Тижня математичних наук, який тривав із 15 по 19 лютого, учителями-предметниками було проведено ряд креативних тематичних заходів.
Майстер-клас «Народна іграшка»
Лялька-мотанка – це стародавній оберіг, що втілює добро та лагідність. Серед членів рою «Соняшник» Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшов майстер-клас «Народна іграшка». Валентина Дзюбан, учитель початкових класів, ознайомила дітей із технікою виготовлення іграшок, видами ляльок, їх одягом. Після закінчення заняття було огранізовано виставку робіт.
Інтелектуально-розважальна гра «Хто зверху»
11 лютого в Ярославській філії І-ІІ ступенів Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 відбулася інтелектуально -розважальна гра «Хто зверху». Участь у грі взяли збірні команди хлопців і дівчат 8 та 9 класів. Гра була цікавою та напруженою. У конкурсах «Збери літери», «Обмін ролями», «Відгадай мелодію», «Хто я?», «Конкурс капітанів» учасники продемонстрували свій інтелект, увагу та командну єдність.
Свято рідної мови
Вже стало доброю традицією в Бобровицькому закладі дошкільної освіти «Сонечко» проводити заходи з нагоди вшанування рідного слова, співучої материнської мови. 22 лютого проведено конкурс вірша «Я маленький українець» приуроченого до Міжнародного дня рідної мови (вихователь Ольга Божа). У барвистому національному одязі, піднесеному настрої та урочистій атмосфері вихованці декламували вірші про Батьківщину, рідну мову, національні символи нашої держави.
Свято Стрітення
У Бобровицькому закладі дошкільної освіти «Сонечко» відбулося свято «Стрітення» (вихователі Оксана Терес та Альона Кузьменко) з метою ознайомлення вихованців із народними звичаями, народним обрядом, особливостями святкування свята Стрітення в Україні. Даний захід розвиває інтерес до звичаїв народу, естетичний смак, спостережливість, кмітливість, пам’ять; виховує дружбу, почуття любові та поваги до культурної спадщини рідного краю.
20 лютого – День героїв Небесної Сотні
Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» щорічно в Україні 20 лютого відзначається День героїв Небесної Сотні. Саме в цей день 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану, яких у жалобних промовах назвали «Небесною Сотнею». З метою виховання в здобувачів освіти патріотичних почуттів та гордості за Батьківщину, формування ціннісного ставлення до України, європейського вибору українців, розвиток в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності, вшанування пам'яті героїв Небесної сотні в закладах загальної середньої освіти Бобровицької міської ради було проведено ряд тематичних заходів:
Відзначення Дня Державного Герба України
19 лютого – День Державного Герба України. В Україні відзначали 28-му річницю встановлення тризуба як державного символу України, який був затверджений Верховною Радою 19 лютого 1992 року. Тризуб є одним із трьох державних символів нарівні з прапором і гімном. Він має давню і цікаву історію. Згідно археологічних знахідок, тризуб широко використовували ще трипільські племена у ІІІ – ІV столітті до нашої ери. Загалом же історія українського тризуба починається з древнього князівського роду Рюриковичів, при яких цей символ карбувався на всьому - від грошей та печаток до цеглин, з яких будували храми. Перші писемні згадки про тризуб як символ князя Святослава зустрічаються в болгарському літописі Х століття; згідно цього джерела, стяги дружинників князя містили простіший варіант нинішнього тризуба. Син Святослава князь Володимир Великий (963 - 1015) продовжив традицію батька та вдосконалив його герб, додавши до нього ще один зубець, а після хрещення Русі - горизонтальну лінію до середини щоб зобразити хрест. Саме за Володимира тризуб набув звичного нам вигляду, ставши знаком княжої держави.
Міжнародний день рідної мови
21 лютого відзначався Міжнародний день рідної мови. Мова – краса нашого життя, наше майбутнє. Багата і барвиста мова українського народу. Рідне слово – невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ. З метою розширення та збагачення знань учнів про рідну мову, розвиток в них пізнавальних інтересів і здібностей, потреби глибокого і творчого оволодіння знаннями, навичок застосування знань рідної мови практично, вміння правильно висловлювати свої думки було проведено цілий ряд виховних заходів:
БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ТА ФОРМУВАННЯ ПОВЕДІНКИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ – ВАЖЛИВЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ МІНІСТЕРСТВА
Міністерство освіти і науки України надзвичайно стурбоване трагічними подіями, що сталися з підлітками через небезпечні ігри в соціальних мережах.
Розвага "Козацькі забави"
З метою розширення кругозору дітей про козацтво, 19 лютого, в Бобровицькому ЗДО «Сонечко» провели розвагу «Козацькі забави» (вихователь Дар’я Скороход). Цей захід сприяв патріотичному вихованню, почуття дружби, колективізму взаємовиручки.