День Соборності України

22 січня 2020 року, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна, відзначили День Соборності України проведенням масштабних виховних заходів здобувачі освіти та педагоги закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради.

10:39 20.02.2020

Оголошення про конкурс

Відділ освіти Бобровицької міської ради оголошує конкурс на посади педагогічних працівників Комунальної установи «Бобровицький інклюзивно-ресурний центр» Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області, а саме:

10:35 20.02.2020

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ

13 січня 2020 року на базі методичного кабінету відділу освіти Бобровицької міської ради відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

10:30 20.02.2020

Виїзний семінар учителів хімії

У Музеї води міста Києва нещодавно відбувся семінар учителів хімії з проблеми «Формування життєвих компетентностей особистості під час вивчення хімії».

10:25 20.02.2020

Різдвяна зустріч з педагогами початкових класів

10 січня 2020 року на базі Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді відбулася Різдвяна зустріч з педагогами початкових класів області, які успішно пройшли сертифікацію (зовнішнє оцінювання професійної компетентності) та з експертами, які вивчали практичний досвід учасників сертифікації 2019 року.

10:23 20.02.2020

Новорічне свято для обдарованих дітей під патронатом голови Бобровицької РДА

10 січня 2020 року в районному Будинку культури відбулося свято Новорічної ялинки для обдарованих дітей під патронатом голови Бобровицької районної державної адміністрації Василя Кучерини.

10:19 20.02.2020