Засідання школи молодого вчителя іноземної мови

20 лютого 2020 року на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання школи молодого вчителя іноземної мови з теми «Використання ігрових форм навчання на уроках англійської мови в початкових класах». Молоді педагоги відвідали підсумковий урок у першому класі на тему «Іграшки. Числівники. Кольори» (учитель Дарага Ю.П..). Урок був цікавий, сучасний, відповідно до вимог Нової української школи. Юлія Петрівна вміло використала різні види практичної роботи, застосувала елементи гри, оптимально поєднала індивідуальні та фронтальні форми роботи. Удало використала таблиці, роздатковий матеріал. Створила на уроці такі мовленнєві ситуації, коли кожен учень мав можливість висловитися, проявити себе в комунікативному процесі.

16:15 24.02.2020

Відбувся ІІ етап конкурсного відбору

17 лютого 2020 року в приміщенні КУ «Бобровицький ІРЦ» проведено ІІ етап конкурсного відбору на посади педагогічних працівників, який передбачав складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

10:54 20.02.2020

Майстер-клас учителя початкових класів Борисенко В.Г.

18.02.2020 на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбувся майстер-клас учителя початкових класів Борисенко Валентини Григорівни з теми: «Інноваційні прийоми, методи, техніки для формування читацьких компетентностей молодших школярів». Учитель поділилась досвідом з колегами щодо використання різноманітних форм та методів роботи на уроках читання й в позаурочний час. Учителі мали можливість переглянути сторінки блога учителя «Читандія», зробити творчі вправи у мережі інтернет. Заняття пройшло цікаво, змістовно, творчо, інноваційно. Підсумки майстер-класу зробила методист методичного кабінету відділу К.М.Липко.

10:51 20.02.2020

Місцевий семінар учителів математики та фізики

28 січня 2020 року на базі Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів математики та фізики з проблеми «Підвищення ефективності уроку шляхом активізації навчальної діяльності учнів».

10:42 20.02.2020

День Соборності України

22 січня 2020 року, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна, відзначили День Соборності України проведенням масштабних виховних заходів здобувачі освіти та педагоги закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради.

10:39 20.02.2020

Оголошення про конкурс

Відділ освіти Бобровицької міської ради оголошує конкурс на посади педагогічних працівників Комунальної установи «Бобровицький інклюзивно-ресурний центр» Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області, а саме:

10:35 20.02.2020

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ

13 січня 2020 року на базі методичного кабінету відділу освіти Бобровицької міської ради відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

10:30 20.02.2020

Виїзний семінар учителів хімії

У Музеї води міста Києва нещодавно відбувся семінар учителів хімії з проблеми «Формування життєвих компетентностей особистості під час вивчення хімії».

10:25 20.02.2020