Вітаємо знавця української мови!

За результатами третього етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учениця 6 класу Бобровицького ліцею Катерина Ярошенко нагороджена дипломом ІІ ступеня. Вітаємо Катерину та її педагога-наставника Ліану Басисту з перемогою та бажаємо гідно пройти випробування у наступному етапі змагання!

14:23 09.02.2024

Меблі в укриття від ЮНІСЕФ

У рамках Меморандуму про співпрацю, який підписала міська рада з ЮНІСЕФ, Бобровицькі заклади дошкільної освіти «Золотий ключик» та «Сонечко» отримали меблі. Зокрема, надійшли дитячі столики, стільчики, двоярусні ліжечка.

12:45 09.02.2024

Зустріч вчителів початкових класів щодо обговорення співпраці з Громадською організацією «ГО ГЛОБАЛ»

7 лютого учителі початкових класів освітніх закладів  Бобровицької громади взяли участь у зустрічі на платформі ZOOM щодо обговорення співпраці  з Громадською організацією «ГО ГЛОБАЛ», де презентували Catch-up проєкт для початкової школи, спрямований на надолуження освітніх втрат, що виникли через повномасштабну війну в Україні та, як наслідок, вплинули на перебіг освітнього процесу у школах.

11:10 08.02.2024

Малеча вивчає народні традиції

Як нестримно летить час, ще зовсім недавно ми тішилися новорічними святами, а вже почався відлік останнього місяця зими — лютого. Хоча він за своїм характером найпримхливіший, або, як кажуть у народі, найконозистий, та все ж сонечко вже повертає на весну — поступово день збільшується. Мудро відмічено в народному прислів'ї: «Лютневий сніг весною пахне».На зламі між зимою і ранньою весною ми святкуємо день Стрітення. Слово це означає – зустріч.

16:34 02.02.2024

Вітаємо лауреата обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

2 лютого відбулося урочисте закриття першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», який кожного року об’єднує творчих, відкритих до нових знань, налаштованих ділитися своїми надбаннями, вчителів.

15:57 02.02.2024

Цифровізація у сфері освіти продовжується

Днями до закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради надійшли сучасні гаджети. Тепер ще більше дітей матимуть змогу отримувати знання  під час організації дистанційного навчання.

15:01 30.01.2024

День пам’яті Героїв Крут

29 січня ми відзначаємо 106 річницю пам’яті Героїв Крут. Цього дня віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Події 29 січня 1918 року є нагадуванням того, що невпинна боротьба України проти агресора триває не одне десятиліття, а більше сотні років. Самовіддана, яскрава сторінка протистояння більшовицькому загарбнику в ході Української революції 1917-1921 років – один із перших символів беззаперечного героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність України.

15:18 29.01.2024

Скористайтеся інформаційними відеоматеріалами з мінної безпеки

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з партнерами – проєктом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел»  створено кілька просвітницьких відеороликів для здобувачів освіти, присвячених мінній безпеці.

13:41 29.01.2024

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію «Пам’ять про Голокост», у якій 27 січня проголошено Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту. Дату 27 січня обрано Днем пам’яті жертв Голокосту, оскільки саме в цей день,  у 1945 році, солдати 60-ї армії 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау, що був розташований на території сучасної Польщі. Цей табір став у сучасному світі одним із символів нацистських злочинів.

16:15 26.01.2024