Відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

08 листопада на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся семінар  з елементами тренінгу «Атестація педагогічних працівників: документальне оформлення» для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти. Спікером заходу була Людмила Оніщенко, директор  КУ «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Бобровицької міської ради.

16:04 09.11.2023

Обговорено актуальні питання в сфері відновлення доступу до освіти Чернігівщини

8 листопада в м.Чернігів відбувся форум «Освіта Чернігівщини. Виклики сьогодення», в якому взяла участь Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти міської ради.Захід був присвячений координації співпраці представників органів місцевого самоврядування Чернігівщини з міжнародними і національними громадськими організаціями, які надають експертну та донорську підтримку в сфері відновлення доступу до освіти.

12:33 09.11.2023

Вихованці Центру дитячої творчості взяли участь у вокально-хореографічному перфомансі «Герої живуть в піснях!»

За активну участь в обласному вокально-хореографічному перфомансі «Герої живуть в піснях» вихованці хореографічного гуртка «Pas De Dans» (керівник - Ірина Нестер) та соліст вокального гуртка Артем Квіта (керівник - Світлана Юрченко) отримали подяки від Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва.

12:46 07.11.2023

Вітаємо переможців конкурсу робіт юних фотоаматорів «Чернігівщина – мій рідний край»!

У жовтні Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Чернігівщина – мій рідний край». Активну участь у конкурсі взяли вихованці гуртка «Юний репортер» Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості». Діти разом із керівником гуртка Наталією Маткасимовою підготували гарні фотороботи та отримали призові місця від компетентного журі.

11:34 06.11.2023

Відбувся тренінг «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» за підтримки The LEGO Foundation

04 листопада на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбувся тренінг «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення»  за підтримки The LEGO Foundation та керівниці освітніх ініціатив Оксана Рома для вчителів Бобровицької міської ради (третя група): Бобровицького ліцею, Кобижчанського, Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Горбачівської гімназії.

11:11 06.11.2023

Інтерактивний урок правових знань «Кримінальна відповідальність неповнолітніх»

03 листопада для здобувачів освіти 10 класу Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Світланою Орел, спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі, було проведено інтерактивний урок правових знань «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». Головна мета заходу – ознайомлення учнів із правовими нормами, що визначають покарання за скоєний проступок чи злочин неповнолітніми, які досягли 14-річного віку, запобігання дитячій злочинності, правове виховання молоді.

18:19 03.11.2023

Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурcу

Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів, представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Серед переможців виставки-конкурсу є й вихованці Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості».

12:16 01.11.2023

Тижневий марафон «Осінні творчі ідеї»

У Бобровицькому закладі позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» весело, цікаво, гамірно й креативно було під час осінніх канікул. Цілий тиждень тривав у закладі марафон «Осінні творчі ідеї». І розпочали його вихованці гуртка «Чарівний пензлик» (керівник Галина Задорожна) подорожжю країною осінніх барв. На майстер-класі діти навчилися малювати пейзаж кульками з паперу, застосовуючи фарби, якими багата осіння пора. Адже осінь вражає всіх різноманітністю кольорів. Діти створили чудові малюнки, які поповнили виставку робіт декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.

11:45 30.10.2023

Освітяни взяли участь у навчанні-тренінгу

27 жовтня на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбулося навчання-тренінг (друга група) щодо реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» для учителів початкових класів освітніх закладів Бобровицької міської ради: Козацького, Марковецького, Озерянського, Пісківського ЗЗСО І- ІІІ ступенів, Бобровицької та Бригинцівської гімназії, який провела регіональний тренер Оксана Володимирівна Глушко, учитель початкових класів Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

10:59 30.10.2023

Спитай себе, дитино, хто ти є, і в серці обізветься рідна мова...

Останні дні жовтня сповнені особливою лірикою осінньої природи, лірикою українського слова. І саме 27 жовтня 2023 року ми відзначаємо День української писемності та мови. Ця дата припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов׳янської писемності Кирила і Мефодія.

10:57 30.10.2023