Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти

5 грудня на базі Макарівської гімназії відбулася нарада керівників закладів освіти з теми «Використання електронного журналу в закладі загальної середньої освіти:  нові можливості й переваги», яку провела начальник відділу освіти міської ради Валентина Мартишевська.

18:26 05.12.2023

Малюнки дітей до Дня Збройних Сил України

Учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів дошкільної освіти Бобровицької міської ради продовжують активно підтримувати бойовий дух воїнів ЗСУ, створюючи патріотичні малюнки та листівки. У переддень Дня Збройних Сил України, що відзначається 6 грудня, школярі креативно, завзято та із захопленням працювали над створенням малюнків, в яких була відображена мрія кожного – Перемога України.

18:16 05.12.2023

Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Mega Freedom»

02 грудня в місті Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Mega Freedom» від Best Fest, в якому брав участь ансамбль сучасного танцю «Energy Flow» Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості», керівник  - Анна Ревицька.

09:47 05.12.2023

Благодійний фонд «Місто Добра» надає допомогу

Благодійний фонд «Місто Добра» допомагає жінкам та дітям, які постраждали від насилля та війни, а також дітям, позбавленим батьківського піклування. У Чернівцях благодійний фонд має свій шелтер, де сьогодні проживає близько 300 людей.

17:14 04.12.2023

Освітяни та школярі допомагають ЗСУ

Вислів  «Допомагайте армії, або тим, хто допомагає армії» – це не просто слова, а розуміння того, що кожен може допомогти нашим Воїнам Добра та Світла тим, чим він може, що особисто вміє. А це дуже важливо. Учнівський та педагогічний колективи Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів активно  допомагають українським захисникам – проводять благодійні ярмарки, лотереї, збирають матеріали для виготовлення окопних свічок, пишуть листи нашим воїнам, передають малюнки.

09:51 01.12.2023

Дякуємо незалежній гуманітарній організації "Норвезька рада у справах біженців"

Бобровицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 завдяки Норвезькій раді у справах біженців (NRC) та за підтримки Бобровицької міської ради отримав відремонтовану актову залу і покращив умови навчання учнів за допомогою оновлення освітлення та встановлення сонцезахисних ролетів і жалюзі у кабінеті інформатики.

09:18 01.12.2023

ЮНІСЕФ підтримує дітей

Першочерговим пріоритетом у закладах дошкільної освіти є безпека та комфорт дітей.   Важливо розуміти,  що правильно організована діяльність у  дитячому садку має вирішальне значення для майбутнього успіху дитини. Завдяки нашим партнерам від Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» усі заклади дошкільної освіти Бобровицької  громади отримали рюкзаки, бокси з канцелярським приладдям та спортивним інвентарем. Ці подарунки допоможуть активізувати та стимулювати самостійну діяльність малюків.

16:41 29.11.2023

Відзначення Всесвітнього Дня Гідності

24 листопада в Бобровицькій гімназії відбувся загальношкільний виховний захід «Ми вільні творити майбутнє: стежками гідності та свободи» з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Гідності, що проходить у символічний проміжок з 21 листопада по 10 грудня. Головна мета заходу: показати, що доброта, толерантність, гідність, свобода – це поняття всього життя.

09:37 28.11.2023

25 листопада - День пам’яті жертв голодоморів

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2023 році День пам’яті жертв Голодоморів припадає на 25 листопада. У цей день о 16.00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання.

17:14 24.11.2023

Нові знайомства – нові можливості

20 листопада Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти міської ради, зустрічала колег сусідньої громади. На гостини завітали Алла Трофимченко,  начальник управління освіти, культури, сім’ї та молоді Козелецької селищної ради  (депутат Козелецької селищної ради), Тетяна Єркіна, депутат Козелецької селищної ради та Олена Татарчук, директор Козелецького ліцею№3.

20:39 21.11.2023