День пам’яті Героїв Крут

29 січня ми відзначаємо 106 річницю пам’яті Героїв Крут. Цього дня віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Події 29 січня 1918 року є нагадуванням того, що невпинна боротьба України проти агресора триває не одне десятиліття, а більше сотні років. Самовіддана, яскрава сторінка протистояння більшовицькому загарбнику в ході Української революції 1917-1921 років – один із перших символів беззаперечного героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність України.

15:18 29.01.2024

Скористайтеся інформаційними відеоматеріалами з мінної безпеки

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з партнерами – проєктом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел»  створено кілька просвітницьких відеороликів для здобувачів освіти, присвячених мінній безпеці.

13:41 29.01.2024

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію «Пам’ять про Голокост», у якій 27 січня проголошено Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту. Дату 27 січня обрано Днем пам’яті жертв Голокосту, оскільки саме в цей день,  у 1945 році, солдати 60-ї армії 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау, що був розташований на території сучасної Польщі. Цей табір став у сучасному світі одним із символів нацистських злочинів.

16:15 26.01.2024

Пам’ять про талановитого поета завжди жива

Напередодні дня народження нашого земляка, поета, видатного діяча Павла Тичини для учнів Бобровицького ліцею та Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 організовано екскурсію до Пісківського історико-меморіального музею Павла Тичини.

12:42 26.01.2024

Освітяни взяли участь у благодійному ярмарку та обговорили актуальні питання на нараді

Проведення благодійних ярмарків стало доброю традицією в освітян Бобровицької громади. Спільною метою є допомога нашим захисникам. 24 січня в Озерянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів під гаслом «Усе тут моє, бо зветься Україна» відбувся традиційний благодійний ярмарок, на який завітали Юлія Петренко, заступник міського голови, Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти, Сергій Гавриленко, староста села, головні спеціалісти відділу освіти, консультанти «Центру професійного розвитку педагогічних працівників», директори закладів освіти, батьки дітей, жителі села.

15:40 25.01.2024

Стартував перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

22 січня стартував відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» в номінаціях «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література», «Фізика». Участь у  конкурсних випробуваннях, що будуть проходити з 22 по 26 січня 2024 року, беруть такі педагоги закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради:

15:44 22.01.2024

Заходи в закладах освіти з нагоди Дня Соборності України

22 січня ми святкуємо День Соборності України – день, що символізує нашу єдність. 105 років тому українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.  Соборність означає, по-перше, об’єднання в одне державне ціле всіх земель. По-друге, – духовну консолідацію всіх громадян держави, їх згуртованість незалежно від національності. По-третє, соборність є запорукою виживання й існування нації.

15:18 22.01.2024

Участь освітян у тренінгу

16 січня  в  Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка для освітян Чернігівської області  проведено  тренінг з розвитку життєвих навичок щодо гігієни менструації та безпечних практик з питань води, гігієни, санітарії (WASH), за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Участь у заході, організованому громадською організацією «Жінки і діти України – наше майбутнє», взяли понад 30  надавачів освітніх послуг Чернігівської області, зокрема з Бобровицької, Чернігівської, Ніжинської, Менської, Куликівської та Бахмацької територіальних громад.  Представниками від Бобровицької громади були вчителі біології: Оксана Лебедь  (Бобровицький ліцей), Віта Ляшик  (Озерянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), Ірина Кобзарьова  (Рудьківський  ЗЗСО І-ІІІ ступенів).

11:17 18.01.2024

Мобільний клас безпеки - в закладах освіти

17 січня з метою підвищення обізнаності дітей щодо правил безпечної поведінки та в рамках реалізації спільного проєкту Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства освіти і науки України за підтримки дитячого фонду ООН «Unicef» до учнів 5-х класів Бобровицького ліцею і Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1  завітав мобільний клас безпеки.

17:01 17.01.2024