Отримали ноутбуки від ЮНЕСКО

Завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО продовжується  реалізуватися проєкт щодо забезпечення закладів освіти  ноутбуками Lenovo Chromebook.

15:18 01.03.2024

Освітяни продовжують брати участь у тренінгу від ЮНІСЕФ

Нещодавно в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка для освітян Чернігівської області проведено тренінг з розвитку життєвих навичок щодо безпечних практик з питань води, гігієни, санітарії, за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Це друга зустріч з надавачами освітніх послуг Чернігівської області. Участь у заході, організованому громадською організацією «Жінки і діти України – наше майбутнє», взяли 3 педагогічні працівники від Бобровицької громади: Валентина Карпухно (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1), Олена Дітковська (Бобровицька гімназія),  Алла Андрієнко  (Макарівська гімназія).

14:34 01.03.2024

Продовжується забезпечення учнів 5-6 класів підручниками за програмою НУШ

Відповідно до Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників 27 лютого отримали підручники для учнів 5-6-х класів закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради. Нові джерела знань, а саме, підручники: «Англійська мова», «Мистецтво», «Етика», «Технології» (для п’ятикласників) та «Етика» (для шестикласників); усього в кількості 1604 примірники поповнили книжковий фонд шкільних бібліотек.  Сучасні  шкільні підручники слугуватимуть інтелектуальному розвитку здобувачів освіти.

15:18 29.02.2024

Інформаційно-розвивальні плакати від ЮНІСЕФ

Завдяки тісній співпраці міської ради з ЮНІСЕФ, заклади дошкільної освіти Бобровицької громади отримали набори інформаційно-розвивальних плакатів «Гратися і не боятися».  Візуальні матеріали, а це - 18 плакатів, допоможуть  вихователям у якомога кращий спосіб створити освітнє середовище, а також можуть стати частиною навчально-пізнавального складника дня.

12:03 29.02.2024

Відбулася робоча нарада керівників закладів освіти

28 лютого відбулася  онлайн-нарада для керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, яку провела начальниця відділу освіти  Валентина Мартишевська. У ході онлайн-зустрічі керівниця освітньої галузі громади зупинилася на актуальних питаннях діяльності навчальних закладів  в умовах воєнного стану.

16:50 28.02.2024

Вітаємо талановитих гуртківців!

23-25 лютого в селі Яблуниця Івано-Франківської області відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Гуцульська ватра». У фестивалі взяли участь 657 талановитих учасників із танцювальних колективів різних куточків України, які продемонстрували 142 хореографічних номери. Ансамбль сучасного танцю «Energy Flow» Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» (керівник - Анна Ревицька) також взяв участь у цьому конкурсі.

11:19 28.02.2024

Участь начальника відділу освіти в обласній нараді-семінарі

27 лютого в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя  відбулася зустріч заступника начальника Управління освіти і науки Чернігівської  районної державної  адміністрації Олени Сорович з  керівниками місцевих органів управління освітою Ніжинського району, в якій взяла участь Валентина Мартишевська,  начальник відділу освіти Бобровицької міської ради.

11:05 28.02.2024

У Бобровицькому ліцеї відбулося літературне свято

Вшановуючи пам'ять доньки Прометея, в Бобровицькому ліцеї провели літературне свято «Заквітчана краса Лесі Українки», приурочене 153-річниці з дня народження поетеси. Назар Романенко та Євгенія Крамаренко розпочали захід знайомством із життям та творчістю жінки-легенди. Розповідь супроводжувалася піснями на слова Лесі Українки. Родзинкою заходу стала музична композиція у виконанні Кіри Чалої.

08:48 27.02.2024

День початку кримського спротиву

Відповідно до Плану заходів до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя в 2024 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01 грудня 2023 року № 1108-р, 26 лютого в закладах  загальної середньої освіти Бобровицької міської ради відбулися такі заходи:

15:46 26.02.2024

Старшокласники зустрілися з начальником відділу освіти

23 лютого до відділу освіти Бобровицької міської ради завітали здобувачі освіти 9-11 класів Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Петрівської гімназії. Метою їх візиту було ознайомлення з системою роботи працівників освітньої установи. Учні спільно з педагогами Мирославом Партатусом, Людмилою Рагулін, Людмилою Харсікою, Богданою Партатус зустрілися з Валентиною Мартишевською, начальником відділу освіти, та в бесіді за «круглим столом» обговорили нагальні питання шкільного життя.

15:48 23.02.2024