Освітяни та школярі допомагають ЗСУ

Вислів  «Допомагайте армії, або тим, хто допомагає армії» – це не просто слова, а розуміння того, що кожен може допомогти нашим Воїнам Добра та Світла тим, чим він може, що особисто вміє. А це дуже важливо. Учнівський та педагогічний колективи Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів активно  допомагають українським захисникам – проводять благодійні ярмарки, лотереї, збирають матеріали для виготовлення окопних свічок, пишуть листи нашим воїнам, передають малюнки.

09:51 01.12.2023

Дякуємо незалежній гуманітарній організації "Норвезька рада у справах біженців"

Бобровицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 завдяки Норвезькій раді у справах біженців (NRC) та за підтримки Бобровицької міської ради отримав відремонтовану актову залу і покращив умови навчання учнів за допомогою оновлення освітлення та встановлення сонцезахисних ролетів і жалюзі у кабінеті інформатики.

09:18 01.12.2023

ЮНІСЕФ підтримує дітей

Першочерговим пріоритетом у закладах дошкільної освіти є безпека та комфорт дітей.   Важливо розуміти,  що правильно організована діяльність у  дитячому садку має вирішальне значення для майбутнього успіху дитини. Завдяки нашим партнерам від Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» усі заклади дошкільної освіти Бобровицької  громади отримали рюкзаки, бокси з канцелярським приладдям та спортивним інвентарем. Ці подарунки допоможуть активізувати та стимулювати самостійну діяльність малюків.

16:41 29.11.2023

Відзначення Всесвітнього Дня Гідності

24 листопада в Бобровицькій гімназії відбувся загальношкільний виховний захід «Ми вільні творити майбутнє: стежками гідності та свободи» з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Гідності, що проходить у символічний проміжок з 21 листопада по 10 грудня. Головна мета заходу: показати, що доброта, толерантність, гідність, свобода – це поняття всього життя.

09:37 28.11.2023

25 листопада - День пам’яті жертв голодоморів

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2023 році День пам’яті жертв Голодоморів припадає на 25 листопада. У цей день о 16.00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання.

17:14 24.11.2023

Нові знайомства – нові можливості

20 листопада Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти міської ради, зустрічала колег сусідньої громади. На гостини завітали Алла Трофимченко,  начальник управління освіти, культури, сім’ї та молоді Козелецької селищної ради  (депутат Козелецької селищної ради), Тетяна Єркіна, депутат Козелецької селищної ради та Олена Татарчук, директор Козелецького ліцею№3.

20:39 21.11.2023

Відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2023 року заклади загальної середньої освіти Бобровицької міської ради долучилися до відзначення Дня Гідності та Свободи, який відзначається відповідно до Указу Президента України № 872/2014 від 13.11.2014 року та Всесвітнього Дня Гідності (Global Dignity Day) – незалежного, соціального й політичного міжнародного проєкту, мета якого: подвигати молодь, учнівство й керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

14:10 21.11.2023

Подарунки від ЮНІСЕФ - у Всесвітній день дитини

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини – це свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу. У цей день дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) завітав до нашої громади з подарунками для дітей. Цього разу заклади дошкільнї освіти Бобровицької міської ради отримають бокси з канцелярським приладдям та спортивним інвентарем.

12:53 20.11.2023

Майстер-клас «З Україною в серці!»

16 листопада до Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» завітали учні 1 класу Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

09:38 17.11.2023

Булінг: виклики та протидія

16 листопада 2023 року в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» та в переддень міжнародної акції «16 днів проти насильства» у Бобровицькому ліцеї проведено виховну годину для здобувачів освіти 8-А та 8-Б класів з теми: «Булінг (цькування): виклики та протидія».

15:08 16.11.2023