Пам’ять про талановитого поета завжди жива

Напередодні дня народження нашого земляка, поета, видатного діяча Павла Тичини для учнів Бобровицького ліцею та Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 організовано екскурсію до Пісківського історико-меморіального музею Павла Тичини.

12:42 26.01.2024

Освітяни взяли участь у благодійному ярмарку та обговорили актуальні питання на нараді

Проведення благодійних ярмарків стало доброю традицією в освітян Бобровицької громади. Спільною метою є допомога нашим захисникам. 24 січня в Озерянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів під гаслом «Усе тут моє, бо зветься Україна» відбувся традиційний благодійний ярмарок, на який завітали Юлія Петренко, заступник міського голови, Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти, Сергій Гавриленко, староста села, головні спеціалісти відділу освіти, консультанти «Центру професійного розвитку педагогічних працівників», директори закладів освіти, батьки дітей, жителі села.

15:40 25.01.2024

Стартував перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

22 січня стартував відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» в номінаціях «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література», «Фізика». Участь у  конкурсних випробуваннях, що будуть проходити з 22 по 26 січня 2024 року, беруть такі педагоги закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради:

15:44 22.01.2024

Заходи в закладах освіти з нагоди Дня Соборності України

22 січня ми святкуємо День Соборності України – день, що символізує нашу єдність. 105 років тому українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.  Соборність означає, по-перше, об’єднання в одне державне ціле всіх земель. По-друге, – духовну консолідацію всіх громадян держави, їх згуртованість незалежно від національності. По-третє, соборність є запорукою виживання й існування нації.

15:18 22.01.2024

Участь освітян у тренінгу

16 січня  в  Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка для освітян Чернігівської області  проведено  тренінг з розвитку життєвих навичок щодо гігієни менструації та безпечних практик з питань води, гігієни, санітарії (WASH), за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Участь у заході, організованому громадською організацією «Жінки і діти України – наше майбутнє», взяли понад 30  надавачів освітніх послуг Чернігівської області, зокрема з Бобровицької, Чернігівської, Ніжинської, Менської, Куликівської та Бахмацької територіальних громад.  Представниками від Бобровицької громади були вчителі біології: Оксана Лебедь  (Бобровицький ліцей), Віта Ляшик  (Озерянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), Ірина Кобзарьова  (Рудьківський  ЗЗСО І-ІІІ ступенів).

11:17 18.01.2024

Мобільний клас безпеки - в закладах освіти

17 січня з метою підвищення обізнаності дітей щодо правил безпечної поведінки та в рамках реалізації спільного проєкту Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства освіти і науки України за підтримки дитячого фонду ООН «Unicef» до учнів 5-х класів Бобровицького ліцею і Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1  завітав мобільний клас безпеки.

17:01 17.01.2024

І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

15 січня на базі комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бобровицької міської ради відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

16:32 15.01.2024

Міжнародний день «Дякую»

Щороку 11 січня в світі відзначається Міжнародний день «Дякую». Сказавши «Дякую!», можна висловити вдячність до всіх, хто робить наше життя кращим та щасливішим, намагається допомогти словом та ділом. Під час зимових канікул лідери учнівського самоврядування, здобувачі освіти 9-11 класів  Бобровицького ліцею, Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 та Бобровицької гімназії згуртувалися й долучилися до активної підтримки захисників, які боронять нашу рідну землю від рашистської навали.

12:12 11.01.2024

Садочки міста працюють для зручності батьків та дітей

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ  допомагає облаштувати навчальні заклади для надання якісних освітніх послуг дітям під час війни. Результатом плідної співпраці та довготривалого співробітництва Бобровицької міської ради з Міжнародною організацією ЮНІСЕФ є масштабні роботи, які розпочалися в  укриттях Бобровицьких закладів дошкільної освіти «Золотий ключик» і  «Сонечко».

11:07 10.01.2024

Відбувся місцевий навчально-методичний семінар для вчителів інформатики

4 січня на базі комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бобровицької міської ради відбувся місцевий навчально-методичний семінар для вчителів інформатики на тему: «Сучасні онлайн-інструменти педагога: пошук, опанування, використання».

16:49 04.01.2024