Прямий зв’язок

15 січня 2020 року відбудеться прямий зв’язок населення громади з міським головою Т.М.Ковчежнюк з 11 год. до 13 год. за телефоном 2-55-94.

12:19 11.01.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Міська рада надає для обговорення проєкт   рішення міської ради «Про заборону реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв,вин столових на підвідомчій території Бобровицької ОТГ.»              Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються міською радою протягом  30 днів, з дня оприлюднення цього повідомлення у газеті «Наше життя плюс» та розміщення проєкту на офіційному сайті Бобровицької міської ради (підрозділі «Регуляторна діяльність» https://bobrovycka-gromada.gov.ua), за адресою: 17400, м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (1 поверх, загальний відділ).   Телефон для довідок  2-52-84.

12:11 11.01.2020

Завітали щедрувальники

Вже стало доброю традицією в ці зимові святкові дні зустрічати щедрувальників у міській раді.

15:07 10.01.2020

Оголошення

Бобровицька міська рада повідомляє, що 21 січня  2020 року  об 10.00 годині, у адмінприміщенні  за адресою: м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46  відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради

14:50 10.01.2020

Оголошення про роботу погоджувальної комісії

Бобровицька міська рада повідомляє, що 14.01.2020р. об 11-30 год. на земельній ділянці з кадастровим номером: 7420610100:00:011:2640, яка знаходиться на території Бобровицької міської ради (біля позначки охоронної зони 150 м в обидва боки магістрального газопроводу Ду 325мм, на смузі відведення автошляху Ніжин – Бобровиця – Нова Басань)  буде працювати погоджувальна комісія з метою розгляду спірних питань, що виникли у процесі громадського обговорення  та слухань щодо врахування  громадських інтересів під час розроблення  містобудівної документації: «Детальний план  території земельної ділянки, площею 0,2382га, кадастровий номер: 7420610100:00:011:2640,  в частині, яка розташована  за межами населеного пункту м. Бобровиця, відповідно до схеми планування частини території  району з урахуванням державних і регіональних інтересів щодо плану можливої забудови АЗС на даній земельній ділянці  на території Бобровицької міської ради  Бобровицького району  Чернігівської  області».

15:57 09.01.2020

Змагання відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з настільного тенісу.

У спортивному залі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, відбувся відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти першої групи.  У змаганнях  брали участь 9 команд Бобровицької міської ради.      У підсумку змагань серед дівчат перемогу здобула Дарина Трубач Новобасанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, друге місце виборола  Олександра Рябуха Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів, третє місце у Анни Горбач Кобижчанський  ЗЗСО  І–ІІІ ступенів.     Серед  юнаків чемпіоном став Ярослав Пугач Новобасанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІ місце у Владислав Бровченко  з Кобижчанського ЗЗСО І-ІІ ступенів, ІІІ місце здобув  Мирослав Ковтяга  з команди  Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.     У командному заліку перемогу здобула команда Новобасанський ЗЗСО І-ІІ ступенів, ІІ місце у команди Кобижчанського ЗЗСО І-ІІ ступенів, ІІІ місце виборола команда Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2.      Усі переможці та призери чемпіонату нагороджені медалями та грамотами Бобровицької міської ради.

16:59 02.01.2020

Дорогі  земляки!  Шановна Бобровицька громадо!

Дорогі  земляки! Шановна Бобровицька громадо!

От і минає 2019 –й  рік….      А тепер давайте сміливо відкриємо першу сторінку календаря 2020-го року й побажаємо один одному миру, злагоди, терпіння, добра та благополуччя. Бо у новий рік ми входимо із новими сподіваннями. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, таланту, нашої щоденної кропіткої праці. Переконливо вірю, що незмінні духовні цінності –  мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди, як що  ті стануть перед нами.    Від імені депутатського корпусу міської ради та  її виконавчого комітету щиро вітаю Вас та Ваші родини з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

09:31 28.12.2019

В Бобровиці пройшли «Веселі старти»

24 грудня  у спортивному залі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти» серед учнів загальноосвітніх закладів Бобровицької та  Новобасанської громад.

15:36 26.12.2019

У Бобровицьку громаду завітали колядники

Новорічно-різдвяні свята – символ надії, віри, злагоди та сподівань на все краще. Це час несподіванок, радості, дзвінких та веселих колядок, щирих побажань.

14:26 26.12.2019