Засідання сесії міської ради

Дата: 14.07.2020 15:15

Бобровицька міська рада повідомляє, що 24 липня 2020 року об 11 годині у адмінприміщенні (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 відбудеться 34 сесія 7 скликання.  На сесію запрошуються: депутати Бобровицької міської ради.

34 сесії Бобровицької міської ради 7 скликання, 24.07.2020 року

1. Про  виконання бюджету Бобровицької  міської  об’єднаної  територіальної громади  на  2020 рік, за  підсумками   першого  півряччя.

2. Про    виконання Програми  економічного і соціального розвитку  Бобровицької міської ради (об’єднана територіальна громада), на 2020 рік, за підсумками    першого  півряччя.

3. Про внесення змін у рішення сесії міської ради від 18.07.2018 р. №252-8/VII.

4. Про затвердження установчих  документів закладів  освіти  в новій редакції.

5. Про затвердження акту приймання-передачі рухомого майна бюджетних установ (освітні заклади) Бобровицької міської ради.

6. Про  внесення змін  до  рішення 32  сесії  міської  ради 7  скликання  від 27.05.2020  року  № 1524-32 /УІІ «Про результати розгляду Звернень народного  депутата  України  Приходька Б.В.».

7. Про  затвердження  розпоряджень  міського  голови ,  прийнятих  у  міжсесійний  період.

8. Земельні  питання.

9. Інші питання.