Cпортивне свято «Ми зі спортом дружимо»

У Бобровицькому закладі дошкільної освіти «Сонечко» (директор Ольга Рева) створені умови для активного відпочинку дошкільнят. Діти навчаються дружно грати, беруть участь в іграх-естафетах, вдосконалюють навички виконання основних рухів.

14:49 10.12.2020

Засідання членів Клубу європейських відносин “Союз”

Відбулося засідання членів Клубу європейських відносин “Союз” на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2. Ірина Юрченко, керівник Клубу, ознайомила всіх із історією та традицією святкування Нового року у різних країнах. Діти в захопленні виготовляли новорічні іграшки, писали листівки Діду Морозу. Захід завершився веселим новорічним хороводом.

14:07 10.12.2020

День Збройних Сил України

6 грудня в нашій державі відзначали День Збройних Сил України. Саме цього дня 29 років тому парламент ухвалив Закон України «Про Збройні сили України», які виконують почесну місію – захищають державний суверенітет, територіальну цілісність, конституційний лад України та мирний сон громадян.

16:30 08.12.2020

Всесвітній день української хустки

7 грудня 2020 року  учні та працівники закладів освіти святкували Всесвітній день української хустки. З давніх-давен хустка для українок була символом жіночності, вірності й кохання.

15:27 08.12.2020

Відзначення Міжнародного дня інвалідів

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, коли вся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами й консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

15:52 07.12.2020

День пам'яті жертв Голодомору

28 листопада 2020 року в Україні вшановували  пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. У закладах загальної середньої освіти Бобровицької міської ради відбулися тематичні заходи, метою яких було ознайомлення здобувачів освіти з трагічним минулим нашого народу, виховання в дітей бережного ставлення до історії своєї країни, вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років, а саме: асідання за «круглим столом» «Голодомор 1932-1933 рр.: історія свідчить» (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1), «Спротив тоталітаризму і геноциду» (Марковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів);

14:18 30.11.2020

Місячник правових знань

Упродовж жовтня-листопада 2020 року в закладах освіти Бобровицької міської ради проводився Місячник правових знань у рамках якого відбулися:

15:31 27.11.2020

До уваги педагогічної спільноти!

День пам’яті жертв голодоморів щорічно вшановується на державному рівні в четверту суботу листопада. У 2020 році цей день припадає на 28 листопада.

15:03 27.11.2020