І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Дата: 19.01.2022 09:27

З метою духовного, творчого розвитку здобувачів освіти, створення умов для формування високоінтелектуального потенціалу обдарованої учнівської молоді 14 січня 2022 року на базі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради» проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Участь у конкурсі-захисті взяло 7 здобувачів освіти: Тептюк Вікторія, учениця 11 класу Бобровицького ліцею (науковий керівник Литвин Т.М.), Рудько Анастасія, учениця 11 класу Бобровицького ліцею (науковий керівник Чернуха В.П.),  Шамич Вікторія, учениця 10 класу Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 (науковий керівник Ярош Л.В.), Мусієнко Артем, учень 11 класу Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 (науковий керівник Дітковська О.В.), Гурин Наталія, учениця 11 класу Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (науковий керівник Баняс С.М.), Копіч Дмитро, учень 9 класу Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини (науковий керівник Райчева Ю.В.), Череп Павло, учень 7 класу Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини (науковий керівник Череп Н.П.), які презентували свої роботи в трьох наукових відділеннях та шести наукових секціях.

Журі конкурсу-захисту відзначило вміння конкурсантів вести дискусію, візуально демонструвати результати проведених наукових досліджень  та ґрунтовно відстоювали власні погляди з обраних тем, використовуючи заздалегідь підготовлені електронні презентації.

На підставі протоколів засідання журі І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України участь у ІІ етапі будуть брати 6 здобувачів освіти з Бобровицького ліцею, Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини.