До уваги школярів 9-х класів та їхніх батьків

Міністерство освіти і науки України надає роз’яснення щодо набору до 10-11 класів закладів загальної середньої освіти у 2021 році. Забезпечення рівного доступу до якісної повної загальної середньої освіти для кожної дитини є ключовим пріоритетом держави. МОН звертає увагу на те, що жодного випускника 9-х класів не буде позбавлено права на продовження здобуття повної загальної середньої освіти. Заходи з удосконалення освітньої мережі, що здійснюються впродовж останнього часу органами місцевого самоврядування у зв’язку з реалізацією адміністративно-територіальної реформи та відповідно до перспектив упровадження з 2027 року профільної освіти, спрямовано на суттєве покращення якості та ресурсного забезпечення освіти, зокрема в сільській місцевості.

10:56 27.01.2021

ДО ВІДОМА!

15 закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради 25 січня 2021 року освітній процес  розпочинають за очною (денною) формою навчання.

08:57 25.01.2021

До уваги керівників закладів освіти!

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності.

08:45 21.01.2021

До уваги керівників закладів освіти!

09 грудня 2020 року Урядом прийнято постанову № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова).

14:19 05.01.2021

Нарада директорів

29 грудня Людмилою Панасюк, начальником відділу освіти,  було проведено нараду директорів закладів загальної середньої освіти.

11:15 30.12.2020

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

На виконання плану заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2020 року в закладах загальної середньої освіти відбулися: тематичні уроки «На розпеченім серці реактора» (Бобровицький ліцей), «Чорна трагедія на чорній землі» (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2), «Гріх непростимий – Чорнобиль» (Кобижчанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів); виховні години  «Твій біль, Україно, дзвони Чорнобиля!» (Бобровицький ліцей), «Ці люди врятували нам життя!» (Браницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів), «Згадаємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» (Озерянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), «Чорнобиль – горе людське» (Марковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів), «Чорнобиль – трагедія ХХ століття» (Козацький, Пісківський ім. П.Г. Тичини ЗЗСО І-ІІІ ступенів), «Самотні дзвони» (Бригинцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів);

12:11 15.12.2020