Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Козацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Дата: 23.07.2020 11:11

Відділ освіти Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Козацького закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів.
Козацький заклад загальної середньої освіти
 І-ІІІ ступенів знаходиться за адресою:

Чернігівська  область, Бобровицький  район, с.Козацьке, вул. Миру, 70.

Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти.
     Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра, стаж педагогічної або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних»;

мотиваційний лист про участь у конкурсі довільної форми;

копія паспорта громадянина України;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія документа про вищу освіту (з додатком) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки, що підтверджує стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

перспективний план розвитку закладу освіти державною мовою;

особистий листок з обліку кадрів;

дві фотокартки розміром  3x4;

військово-обліковий документ (за наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).
          Документи для участі у конкурсі приймаються  з 23 липня по 23 серпня 2020 року  за адресою:

вулиця Франка, 1, місто Бобровиця, відділ освіти Бобровицької міської ради Чернігівської області.

Конкурс відбудеться 26 серпня 2020 року за адресою:

вулиця Франка, 1,  місто Бобровиця, відділ освіти Бобровицької міської ради Чернігівської області.

Контактна особа – Дурицька Олена Миколаївна (тел. 2-50-70), електронна пошта: bobrvosv@meta.ua

Етапи проведення конкурсу:

прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають узяти участь у конкурсі (30 календарних днів);
перевірка поданих документів на відповідність установленим

законодавством вимогам (1 робочий день);

прийняття рішення про допущення або недопущення до участі в конкурсі;
         проведення конкурсного відбору (публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;  письмова перевірка на знання законодавства; співбесіда з конкурсною комісією);
         визначення
переможця конкурсу;