На період карантину призупинено видачу талонів на пільговий проїзд

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), з метою запобігання занесенню і поширенню на підвідомчій території випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, розпорядженням міського голови № 57 від 18.03.2020 року:

15:04 18.03.2020

Що робити, якщо у вас симптоми вірусної інфекції?

Крок 1. Залишатись вдома, обмежити спілкування з родичами та близькими, щоб не наражати їх на небезпеку зараження, дотримуватись вимог особистої гігієни. Крок 2. Зв’язатись із сімейним лікарем, терапевтом, педіатром (для дітей), з яким укладено декларацію (у договорі вказано телефон). Крок 3. У випадку відсутності зв’язку із сімейним лікарем, терапевтом, педіатром – зв’язатися з поліклінікою за місцем проживання. Крок 4. Виконувати вказівки лікарів.

12:26 18.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на ранок 18 березня 2020 року в Україні було лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних. Протягом дня 17 березня до Центру громадського здоров’я надійшла 41 підозра на COVID-19 (Вінницька, 3, Дніпропетровська 5, Донецька 3, Закарпатська 3, Івано-Франківська 3, Київ 14, Миколаївська 1, Рівненська 2, Сумська 2, Тернопільська 2, Херсонська 1, Черкаська 1, Чернівецька 1). Всього з початку 2020 року надійшло 181 повідомлення про підозру на COVID-19, 14 випадків підтверджено лабораторно, Чернівецька область - 10 (1 летальний), м. Київ - 2, Київська область - 1, Житомирська 1 (1 летальний).

11:56 18.03.2020

Оголошення

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 "Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19" з 12 год.00 хв. 18.03.2020 року до 03.04.2020 року ПРИЗУПИНИТИ перевезення пасажирів у внутрішньому приміському, міському та регіональному сполученні.  Встановленим порядком провести відміну відповідних поїздів.

15:41 17.03.2020

Проведено нараду з в.о. старостами

Сьогодні відбулася нарада з в.о. старостами старостинських округів Бобровицької міської ради, яку провела керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Наталія Сонець. Лариса Петько, заступник міського голови, зауважила, що на підвідомчій території міської ради посилено протиепідемічний режим, забезпечено проведення дезінфекційних заходів у закладах та установах, особливо у стаціонарних установах. Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з одержувачами соціальної підтримки, адмінпослуг щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил. Частину нарадчих заходів відмінено. Перенесено на інший термін проведення загальних зборів громадян за місцем проживання. Відмінено всі спортивно-розважальні заходи.

14:42 17.03.2020

Державні послуги онлайн

Увага !!! На період дії карантину рекомендуємо користуватися державними послугами онлайн та обмежити відвідування ЦНАПів.

12:17 17.03.2020

Виконавчий комітет вніс зміни до ряду програм

На черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 17 березня, членами виконкому було розглянуто 26 проєктів рішень. Засідання пройшло під головуванням міського голови Тетяни Ковчежнюк. Виконавчий комітет міської ради погодив проєкт рішення міської ради «Про внесення змін до цільової соціальної програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території міської ради на 2019 – 2020 роки».

12:03 17.03.2020

Уряд прийняв рішення про заборону пасажирських перевезень та обмежив кількість учасників масових заходів 10 особами

На виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Постановою введена заборона залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів.

08:59 17.03.2020

Шановні громадяни!

Просимо без нагальної потреби утриматися від відвідування державних установ у період карантину. Особистий прийом громадян Бобровицькою міською радою тимчасово призупинений. Звернутися до міської ради можна шляхом письмового (адреса: 17400, м.Бобровиця, вул.Незалежності, 46) чи електронного звернення (rada28@meta.ua), а також за телефонами:

08:55 17.03.2020