Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 12 квітня в Україні 2777 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 83 летальні, 89 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 266 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 174 випадки; Волинська область — 71 випадок; Дніпропетровська область — 58 випадків; Донецька область — 11 випадків; Житомирська область — 74 випадки;

10:13 12.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 11 квітня в Україні 2511 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Кількість тих, хто одужав (79 пацієнтів) перевищила кількість летальних випадків (73 пацієнти). За добу було зафіксовано 308 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 151 випадок; Волинська область — 52 випадки; Дніпропетровська область — 55 випадків;

10:05 11.04.2020

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів

Випалювання рослинності на сьогодні залишається однією із найбільш актуальних екологічних проблем для довкілля та здоров’я людини. Паління сухостоїв забруднює повітря, а розведені навмання багаття призводять до неконтрольованих масштабних пожеж і значних збитків. 8 квітня Уряд підтримав законопроект про посилення адміністративної відповідальності за самовільне випалювання рослинності або її залишків.

12:08 10.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

"За даними ЦГЗ, станом на 9:00 10 квітня в Україні 2203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 311 нових випадків", - йдеться у повідомленні. Наразі коронавірусна хвороба виявлена у таких областях України: Вінницька область — 119 випадків; Волинська область — 41 випадок; Дніпропетровська область — 52 випадки; Донецька область — 11 випадків;

10:15 10.04.2020

У зв'язку з посиленням карантинних заходів використання захисних масок у громадських місцях є обов'язковим. Але використовувати їх необхідно правильно!

Надягайте маску так, щоб вона щільно закривала рот та ніс. Перед цим обов'язково вимийте руки з милом чи обробіть антисептиком. Також не торкайтесь маски руками після того, як наділи її на обличчя.

08:59 10.04.2020

Піка захворюваності на Covid-19, прогнозованого на 14 квітня, може не бути, якщо дотримуватися карантинних заходів

Про це в ефірі програми “Право на владу” на каналі "1+1" заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає кореспондент Укрінформу. “Ми його можемо оминути, якщо будемо дотримуватися карантинних заходів. До впровадження карантинних заходів пік очікувався на 14 квітня, зараз усі експерти, математичне моделювання показують, що 14 квітня піка в нас не буде. ВООЗ вчора заявила всім країнам: не думайте послаблювати карантин, не піддавайтеся на політичні ігри, тримайте свої протиепідемічні заходи на рівні, на якому вони впроваджувалися”, - розповів Ляшко.

08:57 10.04.2020

Шановні керівники релігійних громад!

Звертаємо вашу увагу на необхідність дотримання безпеки під час відзначення у квітні релігійних свят. Зокрема, просимо забезпечити дотримання вимог щодо запровадження тимчасового карантину у зв’язку з поширенням COVID-19. Нагадуємо про те, що обмежувальні заходи в Україні продовжені до 24 квітня включно. Постановою Кабінету Міністрів України № 211 (зі змінами) до 24 квітня 2020 року заборонено проведення всіх масових заходів (у тому числі, релігійних), у яких бере участь понад 10 осіб. Просимо, за технічної  можливості, проводити богослужіння з використанням електронних засобів комунікації.

12:01 09.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

В Україні зафіксовано 1892 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних, 45 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 224 нові випадки.

10:26 09.04.2020