Дата: від до Скинути

Витяг із спільного засідання районної та міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

30 квітня 2020 року                                                                м. Бобровиця Про виконання рішення Уряду України щодо запобіганню поширення  гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом Covid-19, виконання постанови головного санітарного лікаря України та змін до постанови Кабінету Міністрів України щодо відкриття агро-продовольчих ринків.

12:50 30.04.2020

ОЧІЛЬНИК МІНРЕГІОНУ ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ ПЕРЕБУВАВ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

Сьогодні, 30 квітня, з робочою поїздкою у Бобровиці перебував Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Разом з головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком він відвідав об’єкт «Великого будівництва», що фінансується за кошти Державного фонду регіонального розвитку – дитячий садок «Золотий ключик».

12:39 30.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 30 квітня в Україні 10406 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 261 летальний, 1238 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 540 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 417 випадків; Волинська область — 280 випадків; Дніпропетровська область — 347 випадків; Донецька область — 68 випадків;

09:39 30.04.2020

Коронавірус: п'ять порад для зміцнення імунної системи

Для того, аби фізично й ментально вистояти в часи пандемії коронавірусу, потрібно мати міцну імунну систему. Її активізація залежить значною мірою від самої людини. У цій добірці - кілька порад, як це можна зробити. Збалансоване харчування Повністю уникнути зараження коронавірусом, поки від нього немає вакцини, не може ніхто. А чекати на неї, за прогнозами експертів, потрібно ще півтора-два роки.

08:09 30.04.2020

АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ ПРО СТАРТ ПРОЄКТУ «ВІДКРИТИЙ РИНОК»

15 квітня 2020 року стартував проєкт «Відкритий ринок» – соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств, покликаний допомогти їм знайти своїх покупців, які, у свою чергу, отримують можливість придбати якісні свіжі продукти. Ініціатори проєкту — громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Асоціацією міст України.

11:48 29.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 29 квітня в Україні 9866 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 250 летальних, 1103 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 456 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 412 випадків; Волинська область — 271 випадок; Дніпропетровська область — 323 випадки; Донецька область — 52 випадки;

09:27 29.04.2020

Реконструкцію навчального закладу буде завершено вчасно

28 квітня, голова обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з першим заступником голови обласної державної адміністрації Віталієм Загайним ознайомилися з ходом робіт у дитячому садочку «Золотий ключик» у місті  Бобровиця. Реконструкція дитячого садочку “Золотий ключик” вже майже завершена. Роботи розпочалися у 2018 році. Відтоді дитсадок значно змінився: проведено зовнішнє утеплення, замінено покрівлю, віконні та дверні блоки. Усе це дозволило зменшити витрати енергоресурсів на опалення будівлі.

08:10 29.04.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 28 квітня в Україні 9410 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 239 летальних, 992 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 401 новий випадок. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 406 випадків; Волинська область — 260 випадків; Дніпропетровська область — 318 випадків; Донецька область — 52 випадки;

09:18 28.04.2020

Як працює застосунок «Дій вдома»

Задля протидії поширенню COVID-19 в Україні запущено мобільний застосунок «Дій вдома». Застосунок призначений для контакту з особою та контролю за дотриманням обов'язкової самоізоляції на час карантину. В основі — зарубіжний досвід країн, які використовують цифрові інструменти для забезпечення безпеки громадян в період пандемії. Застосунок надає переваги на час самоізоляції, але його встановлення є добровільним.

20:48 27.04.2020