Увага, на Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

Дата: 27.01.2021 16:38

За повідомленням Укргідрометцентру, у зв'язку з активізацією циклону над Україною до кінця доби 27 січня та протягом доби 28 січня в Чернігівській області очікується значний мокрий сніг (10-15 см), налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, відключення енергопостачання населених пунктів.

Просимо водіїв завжди зважати на дорожню обстановку.

Водії, пам'ятайте! Зимова дорога вимагає більшої обережності, зосередженості та уважності за кермом! Дотримуйтесь правил безпеки дорожнього руху! Узимку обов'язково використовуйте зимові шини - це ефективне керування автомобілем, контроль за рухом і траєкторією, мінімальний гальмівний шлях. На слизькій дорозі краще уникати різких маневрів i обгонів. Головне правило зимового водіння – нижча швидкість, більша дистанція.