Оголошення 33 сесія

Бобровицька міська рада повідомляє, що 26 червня 2020 року об 11 годині у адмінприміщенні (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 відбудеться 33 сесія 7 скликання.  На сесію запрошуються: депутати Бобровицької міської ради.

18:03 15.06.2020

Уряд заборонив проведення пробного ЗНО

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, якою встановлено карантин з 22 травня до 22 червня 2020 року». Зміни до постанови Кабінету Міністрів внесені 12 червня і оприлюднені на сайті Урядового порталу.

15:24 15.06.2020

Відбулися проводи призовників до лав Збройних Сил України

Сьогодні в приміщенні районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися проводи призовників 2020 року на строкову службу до лав Збройних Сил України. Дана подія завжди хвилююча і водночас урочиста: для призовників – знаменна початком служби у Збройних силах України, а у батьків - викликає почуття гордості та радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

10:56 15.06.2020

Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  повідомляє, що на підвідомчій території Бобровицької міської ради станом на 15.06.2020 зареєстровано 35 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця 8, с. Ст. Басань – 2, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка – 5, с. Зелене –  9, с. Осокорівка –  2, с. Кобижча – 3, Травкине - 1, Ярославка - 1, Мирне - 3), з них було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 11 осіб, всі інші хворі знаходяться на самоізоляції за місцем проживання. На сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні хворі не перебувають, 12 хворих на самоізоляції, 24 особи одужали. Зареєстровано 130 контактна особа, з них 113 - обстежені.

09:37 15.06.2020

Оголошення

Бобровицька міська рада повідомляє,  що 23 червня  2020 року  об 11.00 годині, у адмінприміщенні  за адресою: м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46  відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради

15:39 12.06.2020

Оголошення!

Відповідно до п.6.1.7 Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» (ДСП 8.8.1.2.001-98) ПСП «Оберіг» повідомляє, що з 15 по 25 червня п.р. будуть проводитися роботи з обробітку пестицидами (можуть бути токсичними для бджіл) за допомогою наземної апаратури посіві соняшнику на полях населених пунктів с.с. Травкине, Затишшя, Молодіжне.

12:39 12.06.2020

Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  повідомляє, що на підвідомчій території Бобровицької міської ради станом на 12.06.2020 зареєстровано 34 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця 7, с. Ст. Басань – 2, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка – 5, с. Зелене –  9, с. Осокорівка –  2, с. Кобижча – 3, Травкине - 1, Ярославка - 1, Мирне - 3), з них було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 8 осіб, всі інші хворі знаходяться на самоізоляції за місцем проживання. На сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні хворі не перебувають, 10 хворих на самоізоляції, 24 особи одужали. Зареєстровано 121 контактна особа, з них 113 - обстежені.

09:49 12.06.2020

Робоча нарада щодо обговорення проєкта очисних споруд

Сьогодні, 11 червня, міський голова Тетяна Ковчежнюк, провела робочу нараду, за участі Василя Кучерини, першого заступника міського голови, Вікторії Грабової, начальника фінансового управління міської ради, Світлани Дудар, начальника відділу будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради, Юрія Коваля, начальника відділу містобудування та архітектури, головного архітектора, Інни Овдій, начальника відділу правового забезпечення та кадрової роботи міської ради, щодо обговорення проєкта «Будівництво очисних споруд, каналізаційної насосної станції та напірного колектору в місті Бобровиця».

14:23 11.06.2020

Відбувся "прямий телефонний зв'язок з жителями громади"

Вчора  відбувся "прямий телефонний зв’язок населення підвідомчої території" з міським головою Тетяною Ковчежнюк. Зі своїми питаннями, зауваженнями та проханнями  до міського  голови  зателефонувало четверо громадян. Порушені питання стосувалися вирішення  проблеми врегулювання чисельності бродячих собак, відновлення освітлення  біля макарівського хутора, відзначення конкурсантів школи мистецтв та потреби у обслуговуванні соціальним працівником.

09:24 11.06.2020

Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  повідомляє, що на підвідомчій території Бобровицької міської ради станом на 11.06.2020 зареєстровано 34 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця 7, с. Ст. Басань – 2, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка – 5, с. Зелене –  9, с. Осокорівка –  2, с. Кобижча – 3, Травкине - 1, Ярославка - 1, Мирне - 3), з них було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 8 осіб, всі інші хворі знаходяться на самоізоляції за місцем проживання. На сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні хворі не перебувають, 11 хворих на самоізоляції, 23 особи одужали. Зареєстровано 121 контактна особа, з них 113 - обстежені.

09:11 11.06.2020