Дата: від до Скинути

На сайті Міністерства охорони здоров’я оновлено та доповнено Перелік лабораторій, що мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома»: https://moz.gov.ua/uploads/ckeditor/Фахівцям/Перелік%20лабораторій11.pdf Для зручності користувачів тепер там міститься також адреса, телефони, години роботи та сайти закладів.

12:25 19.08.2020

До уваги споживачів централізованого водопостачання!

У зв’язку з виходом з ладу глибинного насоса ЕЦВ 8-25-150 тиск води  знизився, особливо по вул. Чернігівській в багатоповерхових будинках.  20-21 серпня 2020 року КП «Міськдобробут»  будуть виконані роботи  по введенню  в дію нового  насоса, придбаного за кошти Бобровицької міської ради.  Тиск у водопровідній мережі буде відновлений. Просимо жителів вул.Чернігівської  віднестися з порозумінням до даної ситуації.

11:43 19.08.2020

До відома зацікавлених осіб щодо державної підтримки розвитку фермерства

Повідомляємо, що Мін'юст зареєстрував Наказ Мінекономіки №1391 від 24.07.2020, що затверджує форми заявок і супровідних документів для подачі фермерськими господарствами та сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами до уповноважених банків для участі у державній програмі підтримки розвитку фермерства за обраними напрямами відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №106 (зі змінами).

10:48 19.08.2020

Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє

Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  повідомляє, що в районі станом на 19.08.2020 зареєстровано 111 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця - 45, с. Ст. Басань - 2, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка - 5, с. Зелене - 9, с. Горбачі - 1, с. Осокорівка - 2, с. Кобижча - 12, Травкине – 1, с. Ярославка - 1, с. Мирне – 6,  с. Вороньки - 2, с.Старий Биків -1, с. Рудьківка-2, с.Макарівка - 3, с.Марківці- 7, с.Нова Басань - 3, с. Озеряни - 3, с. Браниця - 1, с. Осовець - 1, с. Піски - 1, с. Наумівка - 2),  з них було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 37 осіб. На сьогоднішній день 14 хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 36 хворих знаходиться на самоізоляції.  60  хворих  одужало,1 хворий помер. Всього зареєстровано 301 контактна особа,  з них 211 обстежені.

08:10 19.08.2020

Піротехніки ДСНС  знищили  один вибухонебезпечний предмет  Другої світової війни

Піротехніки ДСНС знищили один вибухонебезпечний предмет Другої світової війни

18 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області у встановленому порядку знищено  один вибухонебезпечний предмет часів Другої світової війни. Мінометну міну 82 мм  напередодні виявили  жителі с. Петрівка Бобровицького  району. Під час обстеження прилеглої території інших боєприпасів піротехніки ДСНС не виявили. Рятувальники ДСНС України застерігають: у разі виявлення вибухонебезпечних, або схожих на них предметів негайно викликайте рятувальників за номером телефону "101" або правоохоронців за номером телефону "102".

08:03 19.08.2020

Оновлений адаптивний карантин

Оновлений адаптивний карантин. Які типи обмеження накладаються на кожному рівні – зеленому, жовтому, помаранчевому, червоному – читайте в інфографіці:

14:30 18.08.2020

Рятувальники ліквідували пожежу

17 серпня 2020 року о 12 годині 25 хвилин надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Браниця, по вул. Лугова, 40. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Врятовано господарчу споруду. Причина пожежі наразі встановлюється. На гасіння пожежі залучалося одне відділення 15 ДПРЧ (м. Бобровиця).

12:57 18.08.2020

Починай із себе!

Починай з себе, під таким гаслом жителі вул. Пустовойта Старобасанського округу, у неділю, 16 серпня провели справжню толоку. Було розчищено всю  проїзджу частину від парослі, сухих гілок та дерев. В.о.старости Лідія Єреп допомогла в організації прибирання та забезпечила пальним. Це приклад для наслідування.

12:50 18.08.2020

Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  повідомляє, що в районі станом на 18.08.2020 зареєстровано 103 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця - 41, с. Ст. Басань - 2, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка - 5, с. Зелене - 9, с. Горбачі - 1, с. Осокорівка - 2, с. Кобижча - 9, Травкине – 1, с. Ярославка - 1, с. Мирне – 6,  с. Вороньки - 2, с.Старий Биків -1, с. Рудьківка-2, с.Макарівка - 3, с.Марківці- 7, с.Нова Басань - 3, с. Озеряни - 3, с. Браниця - 1, с. Осовець - 1, с. Піски - 1, с. Наумівка - 1),  з них було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 35 осіб. На сьогоднішній день 14 хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 31 хворий знаходиться на самоізоляції.  57  хворих  одужало,1 хворий помер. Всього зареєстровано 288 контактних осіб,  з них 211 обстежені.

08:56 18.08.2020