Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання - 2021

24 квітня 2021 року у Чернігівській області було проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Пробне тестування відбулося на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, у ньому зареєструвалися 93 особи (по факту участь взяли 85 чол.). На пункті тестування були максимально витримані всі необхідні санітарні норми: дотримання правил соціального дистанціювання, температурний скринінг, наявність масок і дезінфекторів. Учасники, які з тих чи інших причин не з’явилися у пункт ПЗНО мали змогу завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати.

10:44 26.04.2021

Результати участі в марафоні імені Петра Яцика

В Україні підбили підсумки першого марафону з української мови імені Петра Яцика у дистанційній формі та оприлюднили рейтингову таблицю, до якої увійшли фіналісти та переможці конкурсу. Як повідомили організатори конкурсу під час онлайн-брифінгу, кількість учасників у 2021 році виявилась рекордною за всі роки проведення конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Зокрема, загальна кількістьучасників у 2021 році становила майже 26 тисяч конкурсантів з України та майже півтори сотні учасників з інших країн. Усі IV етапи змогли подолати 45% від загальної кількості учасників, або 11555 конкурсантів. Як відомо, у 2021 році конкурс знавців української мови імені Петра Яцика вперше проходив у чотири етапи на освітній платформі HUMAN, де учасники порційно виконували тестові завдання впродовж одного місяця —  з 26 лютого до 21 березня. Ліцеїсти Бобровицького ліцею  змогли подолати всі чотири етапи марафону та отримали відзнаки за участь. Тептюк Вікторія, учениця 10-А класу, зайняла 22 місце, а Булах Богдан, учень 9-А класу, зайняв 15 місце серед усіх учасників їхньої вікової категорії.

14:20 23.04.2021

Основний етап ІІ циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти

Учні 4 класу Горбачівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів узяли участь в основному етапі ІІ циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти».

09:51 23.04.2021

Юні інженери

«Юні інженери» Бобровицького закладу дошкільної освіти «Сонечко» спробували себе в професії ракетобудівельника та побудували яскраві ракети.

10:54 20.04.2021

Ми подорожуємо

Наша Земля – це величезний шар, на якому знайшлося місце і річкам, і горам, і лісам, і пустелям, і звичайно, всім нам, його жителям.

10:39 20.04.2021

Результат проведення ІІІ Міжнародного заняття доброти

Вже традиційно благодійний фонд за підтримки Міністерства освіти та науки України організовував 1-2 березня проведення в закладах дошкільної освіти Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

10:33 20.04.2021

Захист освітян від коронавірусу є одним із пріоритетів МОН

Працівників освіти, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році, за їхнім бажанням, щеплюватимуть вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech, що надійшла до України 25 березня 2021 року.

12:35 14.04.2021

Участь у конкурсі імені Петра Яцика

Учениця 5 класу Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Тетяна СОКОЛОВА успішно пройшла усі чотири етапи у Марафоні з української мови імені Петра Яцика, що проходив у цьому році на платформі «HUMAN» і отримала відзнаку від організаторів Марафону.

14:32 12.04.2021