ДО УВАГИ!!!

Дата: 21.03.2022 14:43

Відповідно до доручення начальника Ніжинської військової районної державної адміністрації від 17.03.2022 № 01-11/1022 та листа відділу освіти від 18.03.2022 № 01-01/199 «Про організацію дистанційного навчання» заклади загальної середньої освіти Бобровицької ТГ з 21.03.2022 організували освітній процес з елементами дистанційного навчання.

Особливості впровадження даної форми роботи у цей нелегкий час обговорено на нараді при відділі освіти з начальником відділу освіти Л.Панасюк, головними спеціалістами відділу освіти, консультантами Центру професійного розвитку педагогічних працівників, директором Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Лисенко В.П., заступниками директорів із навчальної роботи: Данченко Н.В. (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2), Лебедь О.Б. (Бобровицький ліцей), Зазимко О.В. (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1).

Після тривалого обговорення вирішено:

1. Oсвітній процес кожен навчальний заклад організовує індивідуально, враховуючи ситуацію, але не перевантажуючи учня;
  2. Більшість уроків, оскільки відсутній інтернет, будуть відбуватися в асинхронному режимі з використанням інших доступних мобільних серверів, насамперед «Всеукраїнська школа онлайн», регіональні платформи, ресурси закладів освіти;
  3. Психологічна служба закладів освіти має підтримувати кожного учня та вчителя.

Шановні учасники освітнього процесу (учні, батьки, вчителі) давайте всі разом із розумінням віднесемося до особливостей освітнього процесу, підтримуючи один одного.

Бажаємо всім миру та перемоги.