Новини

Внесено зміни до деяких форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Мін'юстом внесено зміни до деяких форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Зокрема серед новацій – наступні:

09:20 22.09.2020

Усі послуги – в ЦНАП, а ЦНАП – у громадах. Законопроект № 2679 готовий до другого читання

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував парламенту прийняти в другому читанні і в цілому законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» №2679.

12:43 11.09.2020

До уваги громадян !

У зв’язку зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 прийом громадян до відділу ЦНАП здійснюється за попереднім записом:

14:15 21.08.2020

Пристрої для зчитування ID-карток

Шановні відвідувачі!   Відтепер з’явилася проста і зручна можливість перевірити дані власників ID-карток. Бобровицька міська рада для відділу “Центр надання адміністративних послуг” придбала безконтактні карт-рідери КР-382, які суттєво допоможуть у роботі адміністраторів та спеціалістів під час прийому громадян.

12:16 26.06.2020

Нові послуги відділу "ЦНАП"

До уваги громадян!!   У відділі “Центр надання адміністративних послуг” Бобровицької міської ради та старостах з 26.06.2020 року надаються дві нові адміністративні послуги:

10:40 26.06.2020

Увага!

Нагадуємо, що згідно з розпорядженням міського голови №57 від 18.03.2020 року призупинено на період запровадженого карантину видачу суб’єктам звернень талонів на пільговий проїзд у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Бобровицької міської ради та старостинських округах, передбачених Програмою соціального захисту окремих категорій громадян та Порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом на 2020 рік, затвердженою рішенням 24 сесії Бобровицької міської ради VII скликання від 31.10.2019 року № 1011/24-VII.

10:35 01.06.2020