Дата: від до Скинути

Перелік послуг, що надаватимуться у відділі ЦНАП Бобровицької міської ради під час карантину

Кабінет Міністрів України затвердив перелік адмінпослуг, які за невідкладних обставин надаватимуться у Центрах надання адміністративних послуг під час карантину.

12:50 23.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на ранок 23 березня до Центру громадського здоров'я (ЦГЗ) надійшло 114 повідомлень про підозру на Covid-19, загалом же в Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби Covid-19.  "За даними ЦГЗ, станом на 10:00 23 березня в Україні 73 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 26 нових випадків", - йдеться у повідомленні. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: у Чернівецькій області - 25 випадків (1 летальний, 1 одужання), Житомирській області - 2 випадки (1 летальний), Київській області - 5 випадків, Донецькій області - 1 випадок, Дніпропетровській області - 2 випадки, Івано-Франківській області - 5 випадків (1 летальний), Львівській області -2 випадки, Тернопільській області - 1 випадок, Черкаській області - 1 випадок, у м. Києві - 29 випадків.

10:58 23.03.2020

В Україну з Китаю прибув літак з партією тестів для виявлення коронавірусу

Літак Збройних сил України Іл-76 доправив в аеропорт «Бориспіль» (Київ) з китайського Гуанчжоу партію тестів для виявлення коронавірусної інфекції. Військовий борт привіз в Україну два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та 250 тисяч тестів для експрес-діагностики. Крім того, доставлено медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19. Після завершення дезінфекційних заходів санітарними службами літак почнуть розвантажувати.

08:22 23.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на 10:00 22 березня в Україні 47 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 6 нових випадків, усі вони - у м. Київ. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

14:34 22.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на 10:00 21 березня в Україні 41 лабораторно підтверджений випадок  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 15 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

12:38 21.03.2020

Прем’єр-міністр розповів про дії Уряду щодо захисту українців від COVID-19

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів про кроки, які робить Уряд, аби не допустити подальшого поширення COVID-19 в Україні.  «Сьогодні виклик номер один – не допустити коронавірусу та погіршення здоров’я українців, а також вберегти якомога більше життів. Тому Уряд діє оперативно. Режим роботи цілодобовий. Штаби працюють. Все, що можна мобілізувати та завезти, – ми завозимо і мобілізовуємо. Ми працюємо з бізнесом, областями, практично декілька разів на день йде комунікація з головами ОДА. Ми працюємо з РНБО. Дякую громадянам України, які дуже свідомо підходять і, в тому числі, до допомоги лікарям. І ще одне прохання: сприймайте з розумінням ті заходи, які вживає Уряд», – заявив очільник Кабінету Міністрів.

12:24 21.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на ранок 19 березня в Україні лабораторно підтверджено 16 випадків COVID-19,  з них 2 летальних: Чернівецька - 10 випадків (1 летальний) Житомирська - 1 (летальний) випадок Київська - 2 випадки Донецька - 1 випадок м. Київ - 2 випадки.

12:53 19.03.2020