Дата: від до Скинути

30-31 БЕРЕЗНЯ ПО ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОЧІКУЄТЬСЯ СНІГ ТА КОЛИВАННЯ ТЕМПЕРАТУР З ПЛЮСА НА МІНУС

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах. 31 березня - 2 квітня в зв'язку з вторгненням арктичного повітря в західних, північних, більшості центральних областей очікується відчутне зниження температури: вночі 0-6° морозу (31 березня в центральних областях від 3° морозу до 3° тепла), вдень 1-6° тепла. Зокрема по Чернігівській області, з вечора 30 березня до першої половини дня 31 березня прогнозується ??сніг, вітер, коливання температурних показників з плюса на мінус. Очікується, що негода рухатиметься з півночі зі сторони Новгорода-Сіверського, далі - Чернігів, і поступово прийде у південні райони.

09:26 30.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом  на 10:00 29 березня в Україні 418 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 9 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослих, 1 дитина). За добу було зафіксовано 109 нових випадків. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 22 випадки; Волинська область — 2 випадки; Дніпропетровська область — 6 випадків; Донецька область — 2 випадки;

11:36 29.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 28 березня в Україні 311 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 8 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослиї, 1 дитина). За добу було зафіксовано 93 нові випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 16 випадків; Волинська область — 2 випадки; Дніпропетровська область — 7 випадків; Донецька область — 2 випадки;

11:33 28.03.2020

На Чернігівщині перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус

У Чернігівській області зафіксовано перший випадок коронавірусу. Результати ПЛР-тесту надійшли сьогодні, 27 березня, у другій половині дня. Хворий наразі знаходиться в окремому боксі інфекційного відділення Борзнянської районної лікарні. Він перебуває під наглядом лікарів, його стан задовільний. Визначено перше коло контактних осіб, усі вони перебувають на самоізоляції, знаходяться під медико-санітарним наглядом, самоізоляцію контролюють працівники Національноі поліції.

22:42 27.03.2020

Віктор Ляшко про ситуацію з коронавірусом в Україні: Зараз багато залежить від кожного з нас

Зараз багато залежить від кожного з нас. Щоб зберегти своє здоров’я та оточуючих і не допустити масового поширення інфекційної хвороби COVID-19 на території держави, потрібно дотримуватися карантину та використовувати засоби профілактики. На цьому наголосив заступник Міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу 27 березня. Він повідомив, що за даними Центру громадського здоров’я станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 62 нових випадки.

15:20 27.03.2020

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнт одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 5 випадків; Волинська область — 2 випадки; Дніпропетровська область — 3 випадки; Донецька область — 2 випадки;

12:25 27.03.2020

Уряд дозволив під час карантину працювати сервісним службам з ремонту комп`ютерів, побутових виробів та предметів особистого вжитку

Кабмін прийняв рішення розширити перелік видів послуг, які можна надавати в умовах карантинних обмежень до 24 квітня 2020 року. Зокрема, надано дозвіл працювати пунктам з ремонту комп`ютерів, побутових виробів та предметів особистого вжитку. Відповідно до Класифікації видів економічної діяльності (КВЕД) до таких послуг відносяться:

11:52 27.03.2020

Що дозволено, а що заборонено до 24 квітня – постанова Уряду № 239

Уряд вніс зміни до деяких своїх актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідну постанову прийнято 25 березня  № 239.

08:19 27.03.2020